اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 59
    کد: 37384
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۲/۲۰

    نظارت دقیق بر فرآیند اجرای پروه های عمرانی مرکز شهر در آستانه بهار

    بازدید معاون فنی و عمران شهرداری مشهد و شهردارمنطقه هشت از چگونگی اجرای پروژه های عمرانی
    نظارت دقیق بر فرآیند اجرای پروه های عمرانی مرکز شهر در آستانه بهار

    با هدف نظارت و تسریع در فرآیند اجرای پروژه های عمرانی استقبیال از بهار و آگاهی سازی و آشنایی بیشتر با فرآیند گسترده خدمت رسانی شهرداری منطقه 8 ؛ مهندس نخعی معاون فنی و عمران شهرداری مشهد به همراه شهردار منطقه هشت از پروژه های عمرانی در حال اجرای سطح منطقه بازدید نمودند.
    فرآیند خدمت رسانی مدیریت منطقه 8 نشان دهنده اشراف و شناخت کامل بر این نقطه استراتژیک شهری است .اجرای همزمان پروژهای عظیم عمرانی از قبیل پیاده رو سازی خیابان امام خمینی و اجرای نهضت آسفالت در معابر اصلی و فرعی هسته مرکزی شهر قدرت ؛ تخصص و نظارت دقیق را می طلبد که نتایج حاصله موید همین امر می باشد.
    در این بازدید که با هدف تسریع و نظارت در اجرای اقدامات استقبال از بهار صورت پذیرفت ، شهردار منطقه 8 ضمن تشریح مراحل اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژ ه های مذکور بیان داشت :مدیریت منطقه 8 با اجرای پروژه فضای سبز بلوار مهدی نشان داد که ارائه خدمات شهری به شهروندان پایین شهر و بالای شهر ندارد و توزیع خدمات شهری بصورت یکسان و یکپارچه درحال انجام است . اجرای فضای سبز بلوار مهدی و بازپیرایی و نورپرداری بوستان ایمان واقع در ناحیه 3 شهرداری منطقه 8 چهره زندگی شهری را دراین منطقه دگرگون نموده است.
    گفتنی است این بازدید میدانی با تمرکز بر پروژه در حال اجرا پیاده رو سازی خیابان امام خمینی و کانال جمع آوری آبهای سطحی و همچنین احداث سالن ورزشی منطقه 8 صورت پذیرفت .
     

    تعداد بازدید: 59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر