اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 94
    کد: 37387
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
    همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار و با هدف زیباسازی سیمای شهری

    اجرای عملیات نورپردازی حاشیه بزرگراه کلانتری

    عملیات نورپردازی حاشیه بزرگراه کلانتری " با اعتباری بالغ بر 370 میلیون ریال
    اجرای عملیات نورپردازی حاشیه بزرگراه کلانتری

    نورپردازی میادین، معابر و بوستان‌های شهری یکی از اقدامات مدیریت شهری در راستای اقدامات استقبال از بهار و با هدف ارتقا سطح ایمنی شهروندان و افزایش زیبایی بصری شهر است.
    شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای عملیات نورپردازی حاشیه بزرگراه کلانتری خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت جواد اصغری بیان کرد: امروزه ارتقا کیفیت فضای شهری و زیباسازی شهر به یکی از مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان تبدیل شده و به ابتدای لیست وظایف آمده است.
    وی با بیان اینکه زیباسازی محیط شهری سرفصل جدید و گسترده خدمات شهری را پربارتر کرده است، افزود: نورپردازی میادین، معابر و بوستان‌های شهری یکی از اقدامات مدیریت شهری در راستای ارتقا سطح ایمنی شهروندان و افزایش زیبایی بصری شهر است.
    وی گفت: نورپردازی در واقع نشان دادن حریم عمومی موجود در فضای شهری و نورپردازی شهری، ترکیبی از نورپردازی معابر، بناها، مبلمان شهری و نورپردازی‌های مناسبتی است که علاوه بر ایجاد شرایط ادامه فعالیت‌ها و کارکردهای شهری در هنگام شب، در ایجاد امنیت، آسایش و جذابیت محیط‌های شهری نیز می‌تواند نقش بسزایی ایفا کند.
    شهردار منطقه 8 مشهد ادامه داد: در محیط‌های شهری ایجاد امنیت در شهر برای آسودگی در هنگام کار و فعالیت شبانه از جمله شاخصه‌های مهم نورپردازی شهری است.
    اصغری تصریح کرد: با توجه به تاثیرگذاری نورپردازی در زیباسازی سیمای شهری و با هدف زیبایی نمای شهری و استفاده بصری شهروندان از فضای شهری عملیات نورپردازی حاشیه بزرگراه کلانتری " ابتدای بلوار نامجو ؛ حد فاصل مرکز آموزش ناجا تا تقاطع غیر هم سطح جهاد با اعتباری بالغ بر 370 میلیون ریال صورت پذیرفت.
    وی اظهار کرد: نورپرداری فضاهای شهری با ایجاد وضوح دید برای مردم و روشن کردن نقاط کور، پنهان و جرم‌خیز موجب راحتی و آسایش شهروندان برای حضور دائمی و بهره‌برداری بیشتر شهروندان از فضاهای شهری می‌شود.
     

    تعداد بازدید: 94
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر