اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 93
    کد: 37447
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۲/۲۱

    شهردار منطقه 8 : هدف از اجرای طرح استقبال از بهار ارتقای کیفیت محیط شهری است.

    تقویم اجرایی و عملیاتی ستاد استقبال از بهار منطقه هشت
    شهردار منطقه 8 : هدف از اجرای طرح استقبال از بهار ارتقای کیفیت محیط شهری است.

    به گزارش روابط عمومی منطقه 8شهردار منطقه هشت با اعلام اقدامات اجرایی ستاد استقبال از بهار شهرداری منطقه هشت بیان داشت : این ستاد از ابتدای بهمن ماه آغاز به کار کرده است و با برپایی سلسله نشست هایی با حضور مسئولان و کارشناسان منطقه، به بررسی اقدامات سال های اخیر و ارائه راهکار و ایده های نو و نحوه اجرای صحیح آن می پردازد.
    مهندس اصغری افزود : بسیج تمامی توان مدیریت شهری برای اجرای صحیح طرح استقبال از بهار فاطمی 93 و استقبال بی شائبه شهروندان و زائران، نشان از اهمیت این طرح فراشهری دارد که با رویکردشهروند مداری و به منظور توسعه و ارتقاء سطح خدمات به شهروندان ، پاسخگویی به نیازهای آنان در قالب برنامه های فنی و عمرانی،‌ حمل و نقل و ترافیک، ‌خدمات شهری،‌ فرهنگی و اجتماعی و بر اساس نیازسنجی های به عمل آمده در محدوده جغرافیایی منطقه هشت و با تعامل و مشارکت شهروندان اجرایی می گردد.
    اقدامات مصوب این ستاد مرمت ، رنگ آمیزی و رفع نقص و همچنینن شستشوی بیش از 2هزار مورد از تابلوها و علائم راهنما یی، هشدار و نیزعلائم ترافیکی در سطح منطقه همزمان با فرارسیدن نوروز 93 میباشد.
    شهردار منطقه هشت مشهد با بیان این که شستشوی معابر به مدت 45 روز از ابتدای اسفندماه تا 15 فروردین ماه به صورت ویژه در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفته است، تصریح کرد: در این زمان تابلوهای ترافیکی و معابر، سطل های زباله، کانال های روباز و جداول نظافت و شستشو خواهند شد.
    وی افزود: به منظورنصب پلاکاردهای بهاری و زیباسازی منظر شهری ، تعمیر و رفع نقص 344 مورد پایه فلزی در نواحی مختلف انجام و برای نصب تا 25اسفند ماه آماده شده است .
    مهندس اصغری یادآور شد: رفع نقص کلیه آبسردکن ها و سقاخانه ها و نصب آبسردکن های جدید در سطح منطقه هشت در دستور کار اداره خدمات شهری این منطقه قرار گرفته است که تا کنون 20 مورد انجام گردیده است .
    این مقام مسئول ضمن اعلام برپایی 8 ایستگاه راهنمای زائر در سطح منطقه هشت ؛ بحث مکان یابی مناسب زائران نوروزی را از مهمترین مسائل مربوط به مناطق زائرپذیر خواند و ارائه نقشه زیارتی، تفریحی و بروشورهای اطلاع رسانی و مشهدشناسی در ایستگاه های راهنمای زائر به ویژه مبادی ورودی را ضروری دانست.
    مهندس اصغری در پایان جلسه خاطرنشان کرد:ابتدای اسفندماه آخرین مهلت اقدامات اجرایی در سطح منطقه بوده و از 15 اسفند کلیه ادارات موظف به اتمام کنده کاری ها، اصلاحات و نازیبایی های عمرانی موجود می باشند،

     

    تعداد بازدید: 93
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر