اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 75
    کد: 37688
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۲/۲۵
    شهردار منطقه هشت بیان داشت :

    اوج فرآیند خدمات رسانی مدیریت شهری طرح استقبال از بهار است.

    به منظور ایمن سازی معابر ، تسهیل درتردد عابرین پیاده و جلوگیری از خطرات احتمالی عملیات روکش آسفالت، لکه گیری معابر اصلی و فرعی سطح منطقه هشت در حال انجام میباشد.
    اوج فرآیند خدمات رسانی مدیریت شهری طرح استقبال از بهار است.

    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر اجرای عملیات آسفالت و لکه گیری معابربیان داشت : در راستای اقدامات گسترده مدیریت شهری و با هدف بهبود تردد خودروها و ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری اکیپ آسفالت ستاد استقبال از بهار شهرداری منطقه هشت فعالیت خود را آغاز نموده است.
    وی افزود : در آستانه سال جدید و به منظور بهبود کیفیت خدمات شهری و زیست محیطی وتسهیل در عبور و مرور شهری عملیات لکه گیری و بهسازی معابرشهری در سطح منطقه هشت و نواحی 3 گانه و بوستان بزرگ کوهسنگی آغاز گردیده است .
    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان داشت : با اتمام مراحل عملیات حفاری شرکتهای خدماتی و با هدف ساماندهی سطح معابر منطقه هشت شهری ؛ بهسازی و لکه گیری معابر شهری در این منطقه آغاز شد.
    وی افزود : با توجه به شرایط خاص خیابان امام خمینی و اجرای دو پروژه عظیم پیاده روسازی و احداث کانال جمع آوری آبهای سطحی در این خیابان ، طرح ضربتی ترمیم نوارهای حفاری و لکه گیری آسفالت معابر شهری انجام میپذیرد.
    مهندس اصغری بیان داشت : آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی منطقه به عنوان یک اولویت کاری همچنان در دستور کار شهرداری قرار دارد و برای عمران ونوسازی شهربرنامه‌های مختلفی از سوی شهرداری بر مبنای برنامه‌های تعیین شده به مروردر طول سال جاری تحقق می‌یابد که اوج این فرآیند خدمات رسانی طرح استقبال از بهار است .
    فعالیت 3 اکیپ فنی و عمرانی در سطح نواحی 3 گانه و همچنین اجرای روزانه 15 تن آسفالت جهت لکه گیری و ساماندهی وضعیت معابر اصلی و فرعی سطح منطقه از ابتدای ماه جاری آغاز و تا برطرف نمودن تمامی نواقص موجود ادامه خواهد داشت .

     

    تعداد بازدید: 75
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر