اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 65
    کد: 37739
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
    شهردار منطقه هشت با اعلام گزارش آماری اداره خدمات شهری بیان داشت :

    فرآیند ارائه خدمات در استقبال از بهار چند برابر میشود

    شهردار منطقه 8 مشهد با اعلام ارائه خدمات و نظارت فراگیر بصورت تمام وقت در حریم حرم رضوی گزارش عملکرد اداره خدمات شهری منطقه هشت را در حوزه ساماندهی و رفع سد معبر اعلام نمود .
    فرآیند ارائه خدمات در استقبال از بهار چند برابر میشود

    نظارت بر حریم حرم رضوی در راستای زیبا سازی و پاکسازی و ساماندهی منظر شهری در طرح استقبال از بهار صورت میپذیرد.
    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق خاطر نشان ساخت : پاکسازی سیما و منظر شهری و پیشگیری از آلودگی های بصری با نظارت فراگیرو تمام موقت صورت میپذیرد.
    آراستگی و اصلاح چهره بصری شهر درخیابانهای اطراف حرم مطهر که به نوعی ویترین پایتخت معنوی ایران است امری اجتناب ناپذیر و سرلوحه سیاست کاری اداره خدمات شهری منطقه هشت میباشد .
    صدور 1683 اخطار جمع آوری سد معبر تا ابتدای اسفند سال جاری نشان دهنده حجم گسترده فعالیت این حوزه میباشد ،
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 مشهد، مهندس اصغری گفت: این اخطاریه‌ها شامل اخطاریه به کسبه،‌ خودروهای فرسوده، خاک و نخاله، جمع‌آوری تابلوهای نازیبا، صدور اخطاریه 24 ساعته و ... است.
    وی به جمع‌آوری چادر خواب‌ها از سطح منطقه اشاره کرد و افزود: با توجه به مجاورت این منطقه به بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، یکی از ضروری‌ترین ماموریت‌های واحد سد معبر جمع‌آوری چادرخواب‌ها و هدایت آنان به کمپ‌های اسکان زائر و همچنین جلوگیری از اتراق آنان در پارک‌ها، میادین و معابر است که از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 5946 مورد از این چادرخواب‌ها جمع‌آوری شده‌اند.
    وی همچنین با اشاره به ضرورت رفع نازیبایی‌های منطقه گفت: تابلو های نازیبا و ﻏﯿﺮﻣﺠﺎز ﺟﻠﻮه ﺑﺼﺮی ﺷهر را ﺑﻪ ﭼﺎﻟﺶ ﻣﯽ ﮐﺸﺪ در راﺳﺘﺎی ﺟﻠﺐ رﺿﺎﯾﺘﻤﻨﺪی ﺷهر وندان و ﺣﻔﻆ آراﺳﺘﮕﯽ ﻧﻤﺎی ﺷهری ﻋﻤﻠﯿﺎت جمع آوری 2051 مورد تابلوی نازیبا ؛ تابلوی فاقد مجوز و تراکت، پارچه و تبلیغات سیار از سطح منطقه اﻧﺠﺎم ﺷﺪ.
    مهندس اصغری با بیان اینکه دست‌فروشی از جمله فعالیت‌هایی است که طبق قانون در سطح معابرعمومی ممنوع می باشد، اظهار کرد: در مدت 11 ماه 1445 دستفروش و بساطی از سطح منطقه جمع آوری شده است.
    ضمیری با اشاره به پاکسازی محیط شهری و همچنین افزایش احساس امنیت شهروندان خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تا ابتدای اسفند گفت: در راستای پا‌کسازی هر گونه نازیبایی و ناهنجاری‌های ناشی از متکدی‌‌گری در اماکن عمومی، تقاطع ها، پارک‌ها و معابر، 376 متکدی و کودک بی‌سرپرست از سطح منطقه جمع‌آوری و تحویل مراجع ذیربط شدند
    وی در پایان با اشاره بهسازی کال ها و جمع آوری خاک و نخاله در سطح منطقه با هدف رفع نازیبایی ها، پاکیزگی هر چه بهتر محیط شهری وحفظ بهداشت گفت : 4250 مورد قبض جریمه توسط مامور راهور برای خودروهایی که داخل پیاده‌رو پارک شده بودند، صادر شده است.
    وی ضمن تشکر از زحمات همکاران خدوم خدمات شهری منطقه 8مشهد خاطر نشان کرد:امیدواریم با همکاری شهروندان و برخورد قاطع از سوی شهرداری با افراد خاطی بتوانیم معضل سد معبر را رفع کنیم.

     

     

    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر