اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 9
    کد: 193413
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
    شهردار منطقه8 خبر داد ؛

    نورپردازی میدان جهاد سازندگی در آستانه فرارسیدن بهار 99

    نورپردازی در واقع نشان دادن حریم عمومی موجود در فضای شهری و نورپردازی شهری، ترکیبی از نورپردازی معابر، بناها، مبلمان شهری و نورپردازی‌های مناسبتی است که علاوه بر ایجاد شرایط ادامه فعالیت‌ها و کارکردهای شهری در هنگام شب، در ایجاد امنیت، آسایش و جذابیت محیط‌های شهری نیز می‌تواند نقش به سزایی ایفا کند.
    نورپردازی میدان جهاد سازندگی در آستانه فرارسیدن بهار 99

    شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای عملیات نورپردازی تقاطع غیر هم سطح میدان جهاد سازندگی خبر داد و گفت: نورپردازی میادین، معابر و بوستان‌های شهری یکی از اقدامات مدیریت شهری در راستای ارتقا سطح ایمنی شهروندان و افزایش زیبایی بصری شهر است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، علی شیرازی با اعلام خبر عملیات نورپردازی تقاطع غیر هم سطح جهاد سازندگی بیان کرد: زیباسازی محیط شهری سرفصل جدید و گسترده خدمات شهری را پربارتر کرده است، افزود: نورپردازی میادین، معابر و بوستان‌های شهری یکی از اقدامات مدیریت شهری در راستای ارتقا سطح ایمنی شهروندان و افزایش زیبایی بصری شهر است.
    وی گفت: نورپردازی در واقع نشان دادن حریم عمومی موجود در فضای شهری و نورپردازی شهری، ترکیبی از نورپردازی معابر، بناها، مبلمان شهری و نورپردازی‌های مناسبتی است که علاوه بر ایجاد شرایط ادامه فعالیت‌ها و کارکردهای شهری در هنگام شب، در ایجاد امنیت، آسایش و جذابیت محیط‌های شهری نیز می‌تواند نقش به سزایی ایفا کند.
    شهردار منطقه 8 مشهد ادامه داد: در محیط‌های شهری ایجاد امنیت در شهر برای آسودگی در هنگام کار و فعالیت شبانه از جمله شاخصه‌های مهم نورپردازی شهری است.
    شیرازی تصریح کرد: با توجه به تاثیرگذاری نورپردازی در زیباسازی سیمای شهری و با هدف زیبایی نمای شهری و استفاده بصری شهروندان از فضای شهری عملیات اجرایی نورپردازی معبر سواره رو پل جهاد با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال و طبق طرح های مصوب کمیته زیبا سازی شهری صورت پذیرفته است.

    تعداد بازدید: 9
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر