اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 15
    کد: 193608
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
    شهردار منطقه8 خبر داد ؛

    13 هزار متر مربع نقاشی دیواری در استقبال از بهار 99

    در راستای اقدامات اجرایی استقبال از بهار99 و در راستای زیبا سازی نمای بصری شهری و با هدف تامین آرامش روحی و روانی شهروندا ن و زیباسازی نمای بصری شهر بیش از 13 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح منطقه هشت اجرا خواهد گردید.
    13 هزار متر مربع نقاشی دیواری در استقبال از بهار 99

    در راستای اقدامات اجرایی استقبال از بهار99 و در راستای زیبا سازی نمای بصری شهری و با هدف تامین آرامش روحی و روانی شهروندا ن و زیباسازی نمای بصری شهر بیش از 13 هزار متر مربع نقاشی دیواری در سطح منطقه هشت اجرا خواهد گردید به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت: مهندس علی شیرازی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : اجرای نقاشی دیواری به منظور آفرینش فضاهای زیبا و خاطه انگیز در ذهن زائرین و مجاورین عزیر و ایجاد محیطی شاداب و پویا برای ساکنان شهربهشت صورت می پذیرد..
    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان داشت: در آستانه سال 99 و در راستای اهداف زیباسازی بصری شهر مقدس مشهد و با استفاده از پتانسیل هنرمندان در زمینه نقاشی دیواری، گرافیک، تبلیغات محیطی و مبلمان فضای شهری تلاش شده است با استفاده از نقاشی دیواری، فضای مناسب بصری را برای مجاوران و زائران حضرت رضا(ع) به ارمغان آوریم.
    وی ادامه داد: این امر سبب شده تا از دیوار نویسی های غیرمجاز و نازیبا و زدودن آلودگی های بصری در سطح شهر جلوگیری شده و زیبایی و لطافت بصری را به شهر؛ و لبخند رضایت را برصورت شهروندان بنشانیم.
    ایشان با اشاره به اهداف شهرداری برای ایجاد فضای فرهنگی و مذهبی متناسب با آداب و رسوم شهروندان اشاره کرد: اغلب این نقاشی ها در مکان های پرتردد در سطح منطقه و معابر مشرف به حرم مقدس رضوی و مرکز شهر نظیر خیابان امام خمینی(ره) و ثامن الائمه و .... در حال اجرا است.
    وی درادامه با بیان اینکه این طرح‌ها در راستای رفع آلودگیهای بصری و ایجاد آرامش ذهنی شهروندان در منطقه اجرا گردیده شده است خاطر نشان کرد: امیدواریم توانسته باشیم گامی در جهت ایجاد روحیه با نشاط و شاداب، بهداشت روانی و رضایت‌مندی شهروندان در شهر امام مهربانی ها برداشته باشیم.
     

    تعداد بازدید: 15
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر