اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 15
    کد: 193766
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
    شهردار منطقه8 خبر داد ؛

    بهره برداری از سوله مدیریت بحران شهرداری

    شهرداری این منطقه به عنوان هسته مرکزی شهر مشهد دارای موقعیت استراتژیک جغرافیایی است که با وجود ادارات دولتی و نظامی لزوم احداث انبار مدیریت بحران امری اجتناب ناپذیر است؛ این سوله با برآورد هزینه یک میلیارد و دویست میلیون ریال و با سازه های سبک فلزی که به راحتی می توان جمع آوری و مجددا در نقطه ای دیگر برپا نمود طراحی و به بهره برداری رسید.
    بهره برداری از سوله مدیریت بحران شهرداری

    شهردار منطقه 8 مشهد ضمن اعلام خبر بهره برداری از سوله مدیریت بحران گفت: با هدف ارتقای سطح پایداری در مواقع اضطراری در سطح شهر و اهمیت مدیریت بحران در مواجه با پیشامدها و سوانح احتمالی حوادث طبیعی، ضرورت دارد در جهت تأمین و ارتقای زیرساخت های لازم در این زمینه اقدام شود.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، علی شیرازی با اعلام این مطلب اظهار کرد: وظیفه ستاد مدیریت بحران با توجه به احتمال وقوع حوادث، حفظ آمادگی، انجام اقدامات پیشگیرانه و نیز برنامه ریزی جهت مقابله درست و سریع با این حوادث است؛ لذا انبار مدیریت بحران منطقه 8 به عنوان یکی از جدی ترین وظایف مدیریت شهری در موقعیت مکانی میدان جهاد سازندگی آماده بهره برداری است.
    وی تصریح کرد: شهرداری این منطقه به عنوان هسته مرکزی شهر مشهد دارای موقعیت استراتژیک جغرافیایی است که با وجود ادارات دولتی و نظامی لزوم احداث انبار مدیریت بحران امری اجتناب ناپذیر است؛ این سوله با برآورد هزینه یک میلیارد و دویست میلیون ریال و با سازه های سبک فلزی که به راحتی می توان جمع آوری و مجددا در نقطه ای دیگر برپا نمود طراحی و به بهره برداری رسید.
    شیرازی با اشاره به ضرورت احداث سوله بحران در مناطق مختلف شهری اضافه کرد: یکی از اقدامات ضروری قبل از بحران، ایجاد سوله‌های مدیریت بحران است که در راستای مدیریت و کاهش خسارت های حوادث غیر مترقبه احداث می شود.

    تعداد بازدید: 15
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر