اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 7
    کد: 194119
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۱۳

    توزیع 2000 بروشور آموزشی در منطقه هشت

    مهم‌ترین اصل برای پیشگیری از شیوع بیماری‌های ویروسی از جمله کرونا ویروس آموزش و رعایت بهداشت است که در این روزها باید به این موضوع توجه بسیاری داشت.
    توزیع 2000 بروشور آموزشی در منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت با اشاره به خدمات این منطقه درباره پیشگیری از بیماری کرونا گفت: مهم‌ترین اصل برای پیشگیری از شیوع بیماری‌های ویروسی از جمله کرونا ویروس آموزش و رعایت بهداشت است که در این روزها باید به این موضوع توجه بسیاری داشت.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت علی شیرازی افزود: باید همه مردم در گروه‌های سنی مختلف با رعایت بهداشت فردی، در این زمینه آگاه و هشیار باشند، به همین دلیل همواره رعایت اصول بهداشتی می‌تواند سلامت ما را در برابر این ویروس تأمین کند.
    وی ادامه داد: با توجه به اهمیت آموزش شوراهای اجتماعی محلات منطقه8 با همکاری مرکز بهداشت ثامن 2هزار بروشور را آماده و با کمک اعضای شورای اجتماعی محلات در بین شهروندان این منطقه توزیع کردند.
    شیرازی یادآور شد: با توجه به تفاوت بافت محلات منطقه هر محله متناسب با نیازش به مراکز مربوطه هم اطلاع‌رسانی شد. به طور مثال در محله سرشور با توجه به وجود هتل‌آپارتمان‌ها و رستوران‌ها این بروشورها علاوه‌بر منازل مسکونی و مساجد در واحدهای اقامتی و رستوران‌ها هم توزیع شده است. در محله آبشار بحث آموزش در برج‌های مسکونی اهمیت ویژه‌ای دارد
     

    تعداد بازدید: 7
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر