اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 8
    کد: 194418
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۲۱
    در آستانه فرارسیدن بهار 99 و با هدف زیباسازی سیمای شهری صورت پذیرفت :

    نورپردازی و اذین بندی پیاده راه جنت

    شهردار منطقه هشت از عملیات نورپردازی و آذین بندی ویژه نوروز در پیاده راه جنت با هدف ارتقای سطح استفاده بصری شهروندان از فضای شهری خبر داد
    نورپردازی و اذین بندی پیاده راه جنت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت مهندس علی شیرازی بیان کرد: امروزه ارتقا کیفیت فضای شهری و زیباسازی شهر به یکی از مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان تبدیل شده و به ابتدای لیست وظایف آمده است.
    وی با بیان اینکه زیباسازی محیط شهری سرفصل جدید و گسترده خدمات شهری را پربارتر کرده است، افزود: نورپردازی میادین، معابر و بوستان‌های شهری یکی از اقدامات مدیریت شهری در راستای ارتقا سطح ایمنی شهروندان و افزایش زیبایی بصری شهر است.
    شهردار منطقه هشت در ادامه خاطر نشان ساخت : گفت: نورپردازی در واقع نشان دادن حریم عمومی موجود در فضای شهری و نورپردازی شهری، ترکیبی از نورپردازی معابر، بناها، مبلمان شهری و نورپردازی‌های مناسبتی است که علاوه بر ایجاد شرایط ادامه فعالیت‌ها و کارکردهای شهری در هنگام شب، در ایجاد امنیت، آسایش و جذابیت محیط‌های شهری نیز می‌تواند نقش بسزایی ایفا کند.
    شایان ذکر است نورپرداری پیاده راه و بازار جنت همزمان با استقبال از بهار 99 با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون ریال اچرا گردیده است .
     

    تعداد بازدید: 8
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر