اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 14
    کد: 194707
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
    همزمان با پروژه پیاده رو سازی صورت می پذیرد؛

    بازیابی هویتی فضای سبز در خیابان کوهسنگی

    افزیش سرانه فضای سبز شهری یکی از برنامه‌های راهبردی مدیریت شهری در راستای بازیابی هویت ‌شهری مشهد می باشد.
    بازیابی هویتی فضای سبز در خیابان کوهسنگی

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: پیاده رو از زیر ساخت های مهم شهری است و مهم ترین و پر کاربرد ترین بخش از فضای عمومی شهر به حساب می آید، لذا هدف از اجرای این پروژه افزایش زیبایی بصری شهر، بهبود سیما و منظر معابر هسته اصلی پایتخت معنوی ایران و حفظ و ارتقای هویت شهری و در نهایت استانداردسازی پیاده‌رو های معابر جهت بهره‌برداری شهروندان از خدمات شهر است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت: علی شیرازی با بیان این مطلب افزود: در راستای ارتقای سطح فضای سبز شهری و ایجاد نشاط و سرزندگی در بین شهروندان عملیات اجرای فضای سبز خیابان کوهسنگی با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال اعتبار و متراژی 5 هزار مترمربع در حال انجام است.
    وی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: خیابان کوهسنگی یکی از خیابان‌های اصلی عبور و مرور زائرین به پارک کوهسنگی بوده و با توجه به موقعیت جغرافیایی و تردد بالای عابران پیاده در سطح این خیابان و با عنایت به جایگاه هویتی خیابان کوهسنگی عملیات اجرای فضای سبز با انواع گل های دائمی، فصلی ، پوششی و درختچه های سازگار با اقلیم آب و هوایی شهر کاشته و سیستم تامین آب مورد نیاز فضای سبز طراحی و به اجرا در آمد.
    شیرازی در ادامه خاطر نشان کرد: افزیش سرانه فضای سبز شهری یکی از برنامه‌های راهبردی مدیریت شهری در راستای بازیابی هویت ‌شهری مشهد می باشد.

    تعداد بازدید: 14
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر