اوقات شرعی
 • یکشنبه،19 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 16
    کد: 196215
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
    در ماه مبارک رمضان صورت میپذیرد :

    جشنواره سیار بهار همدلی در محلات منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت «بهار همدلی» به صورت سیار در محلات اجرا خواهد شد .
    جشنواره سیار بهار همدلی در محلات منطقه هشت

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: رمضان ماه برکت است که همدلی و همبستگی مومنان در آن دو چندان می‌شود. مردم با اعتقادات گوناگون سعی در حفظ حرمت این ماه دارند.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، علی شیرازی با بیان این مطلب، اظهار کرد: هر ساله در ماه مبارک رمضان برنامه‌های فرهنگی و ‌تفریحی متفاوتی مانند محفل انس با قرآن در بوستان کوهسنگی، مسابقه، سرود و... برگزار می‌کردیم، علاوه بر آن به همت کانون‌های فرهنگی مساجد نیز میزبان مردم در محلاتشان بودیم تا در برنامه‌های فرهنگی حضور داشته باشند، اما امسال به دلیل شرایط موجود و بیماری کووید 19 نمی‌توانیم هیچ یک از برنامه‌های سال گذشته را اجرا کنیم.
    وی با بیان اینکه در سال جاری با وجود بحث فاصله‌گذاری فیزیکی و اجرا نشدن برنامه‌های سال گذشته، طرحی با نام «بهار همدلی» در قالب جشنواره سیار در محلات اجرا خواهیم کرد، عنوان کرد: این جشنواره با اجرای برنامه‌هایی مانند تلاوت قرآن کریم و گروه سرود در سطح محلات در قالبی همچون برنامه‌های ادامه خواهد داشت.
    شیرازی تصریح کرد: علاوه بر آن در کنار این جشنواره مسابقاتی با عنوان فراغت ویژه کودکان و نوجوانان، مسابقه مهارت‌های من، ویژه اختراعات و توانمندی‌های کودکان به ‌طور مجازی برگزار خواهد شد تا روزهای به ‌یاد ماندنی‌ را برای کودکان ایجاد کنیم.

    تعداد بازدید: 16
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر