اوقات شرعی
 • یکشنبه،19 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 13
    کد: 196519
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۱۴
    شهردار منطقه هشت در مراسم تقدیر روزکارگر بیان داشت :

    هدف نهایی مدیریت شهری حدمت به مردم است .

    به مناسبت روز جهانی کارگر و همچنین گرامیداشت مقام کار و کارگر؛ شهرداری منطقه هشت نشست صمیمی شهردار و مدیران منطقه هشت با حضور نمایندگان اقشار مختلف کارگری و رعایت فاصله گذاری اجتماعی لازم برگزار گردید.
     هدف نهایی مدیریت شهری حدمت به مردم است .

    شهردار منطقه هشت در مراسم تقدیر روزکارگر بیان داشت : هدف نهایی مدیریت شهری حدمت به مردم است .
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :به مناسبت روز جهانی کارگر و همچنین گرامیداشت مقام کار و کارگر؛ شهرداری منطقه هشت نشست صمیمی شهردار و مدیران منطقه هشت با حضور نمایندگان اقشار مختلف کارگری برگزار گردید.
    مهندس علی شیرازی شهردار منطقه هشت ضمن تبریک روز جهانی کارگر به این قشر زحمت کش،از آنها به عنوان کارکنان خدوم و ناشناس جامعه نام برد و افزود : این نشست به مناسبت روز کارگرو با هدف تکریم از جایگاه و ارج‌نهادن به مقام گران سنگ کارگران به عنوان سرمایه‌های انسانی و بازوان سترگ ارائه خدمات در مدیریت شهری منطقه هشت برپا گردیده است و اگر تلاش و کوشش این قشر نبود شهری آباد و با نشاط نداشتیم.
    شهردار منطقه هشت ضمن اعلام تبریک و تقدیر از تک تک کارگران حاضر در جلسه خاطر نشان شد : سیاست مدیریت شهری پکپارچگی هرم خدمات شهری است و جمع و حاصل همه مجموعه اعم از پاکبانان و باغبان و پرسنل اداری عملکرد مدیریت شهری است .
    وی در ادامه افزود : توفیق خدمتگزاری به شهروندان و زائرین امام مهربانی ها سعادت خدمت و کارگری ما را حلاوت و متبرک نموده است باید خود پیمان ببندیم که با توکل بر خدا در سایه امام رئوف در خدمت به مردم شهر و دیارمان کمر همت بسته و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده و با برنامه ریزی و سعی و تلاش در راه ساختن شهری آباد و با نشاط گام برداشته و مطمئن باشیم با جلب رضایت مردم حتماً رضایت خدا را نیز فراهم خواهد گردد.
    مهندس شیرازی در ادامه خاطر نشان ساخت : گفتنی است این برنامه در راستای سیاست های کلی این منطقه در تقدیر از فعالان حوزه های گوناگون کاری و با هدف افزایش حس تعلق سازمانی، گسترش فرهنگ کار سالم و سپاس از خدمات صادقانه انجام پذیرفته است تا از این جنبه ضمن بالابردن روحیه کار و رضایتمندی نیروهای فعال از توجه و تدبیر مدیران در خصوص نحوه فعالیت شان، به افزایش کارایی نیروها و در نتیجه رضایت عمومی شهروندان از خدمات دریافتی منجر شود.
    شایان ذکر است در پایان این مراسم از کارگران با اهدای شاخه گل و هدیه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

     

    تعداد بازدید: 13
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر