اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 20
    کد: 196809
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۱۸
    با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای ارتقای سطح وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت.

    عملیات جدول گذاری و ساماندهی وضعیت جداول معابر فرعی خیابان امام خمینی (ره)

    عملیات جدول گذاری و ساماندهی وضعیت جداول معابر فرعی خیابان امام خمینی (ره) با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای ارتقای سطح وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت.
    عملیات جدول گذاری و ساماندهی وضعیت جداول معابر فرعی خیابان امام خمینی (ره)

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق خاطر شنان ساخت : پروژه ساماندهی و رفع نواقص جداول معابر فرعی خیابان امام خمینی (ره)) با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال و متراژ 4000 متر ظول با هدف رفع آبگرفتگی معابر و جمع‌آوری آبهای سطحی عملیاتی گردیده است .
    مهندس شیرازی با اعلام این مطلب عنوان نمود : در راستای بهسازی منظر شهری، عملیات اجرایی تخریب، نوسازی و بهسازی جداول فرسوده معابر منطقه هشت آغازگردید.
    وی در ادامه افزود: ساماندهی و رفع نواقص جداول و جوی ها در سطح معابر منطقه هشت با عنایت به اهمیت و مرکزیت این منطقه شهری از اقدامات عمرانی سازمان شهروند مدار شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که با هدف ساماندهی وضعیت آبهای سطحی اجرایی گردیده است .
     

    تعداد بازدید: 20
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر