اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 10
    کد: 197757
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
    شهردار منطقه8 خبر داد ؛

    استفاده از آسفالت سرد کیسه ای جهت رفع موارد خطری

    شهردار منطقه هشت : استفاده از 4 تن آسفالت سرد کیسه ای جهت رفع موارد خطری معابر
    استفاده از آسفالت سرد کیسه ای جهت رفع موارد خطری

    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان داشت : آسفالت سرد نوعی از آسفالت اصلاح شده‌ی آماده‌ی مصرف است که در هر نوع شرایط آب و هوایی جهت تعمیر سریع چاله‌ها و ایجاد سطحی یکپارچه و با دوام بالا در انواع روسازی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این محصول راه حلی به صرفه و فوری برای رفع فوری موارد خطری و نشست های احتمالی اسفالت معابر ، با عملکردی فوق‌العاده می‌باشد.
    مهندس علی شیرازی در ادامه خاطر نشان ساخت : با عنایت به حوزه جغرافیایی خدمات رسانی شهرداری منطقه هشت در هسته مرکزی شهر و لزوم ساماندهی سریع نشست های آسفالت در معابر ؛ در مرحله اول 4 تن آسفالت کیسه ای جهت رفع موارد خطری و فوری در اختیار اداره خدمات و محیط زیست شهری و نواحی 1 و 2 قرار گرفته است.
    وی در ادامه افزود : بازگشایی معابر بلافاصله پس از مصرف و قابلیت اجرا بدون نیاز به هیچگونه تجهیزات خاص در تمامی فصول، حتی هنگام بارش برف و باران و انطباق با شرایط محیط زیستی و عاری بودن از هرگونه مواد سمی از ویژگیهای آسفالت کیسه ای سرد میباشد .
    شایان ذکر است کاربرد آسفالت سرد کیسه ای مرمت چاله های کوچک ایجاد شده روی آسفالت و بتن و پرکردن نوارهای حفاری ایجاد شده برای لوله گذاری آب، فاضلاب، برق، مخابرات و... روی آسفالت میباشد .
     

    تعداد بازدید: 10
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر