اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 9
    کد: 197943
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۳/۰۳

    نصب وسایل بدنسازی معلولین و توانجویان در بوستان کوهسنگی

    شهردار منطقه 8 مشهد از تجهیز و مناسب سازی بوستان کوهسنگی جهت استفاده توان یابان خبر داد .
    نصب وسایل بدنسازی معلولین و توانجویان در بوستان کوهسنگی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، علی شیرازی با عنوان این خبر اظهار کرد: با هدف ارتقای سطح رفاه حال معلولین و تسهیل و تسریع در تردد و استفاده توان یابان از اماکن عمومی پر مخاطب، شهرداری منطقه اقدام به اجرای طرح احداث مسیر ویژه معلولین، نصب لوازم بدنسازی معلولین، تاب و تاب گردان ویژه معلولین و نیمکت معلولین , و بهسازی رمپ ها و مناسب سازی مسیر ویژه معلولین در بوستان بزرگ کوهسنگی نموده است..
    وی ادامه داد: تحقق شهر دسترس‌پذیر و همسان سازی و بهره برداری یکسان معلولین و توانجویان از اماکن عمومی شهر اولویت مدیرت شهری شهروند مدار است .
    شیرازی خاطرنشان کرد: یکی از اصلی ترین درخواست های معلولان از مدیریت شهری مناسب سازی فضاهای شهری است که اجرای عملیات های مناسب سازی معابر و ایجاد رمپ های ویژه معلولین و توان یابان جهت تردد آسان و دسترسی به اماکن عمومی و مناسب سازی ورودی بوستان های سطح منطقه 8 از جمله اقدامات منطقه هشت در این راستا بوده است.
    وی با اشاره به نصب لوازم بدنسازی معلولین، تاب و تاب گردان ویژه معلولین و نیمکت معلولین خاطر نشان ساخت : مجموعه وسایل بدنسازی معلولین و توانجویان با هدف: توسعه فرهنگ ورزش، و سلامت و نشاط در جامعه و در دسترس بودن ابزار ورزش رایگان و سالم برای همگان صورت پذیرفت .
    شایان ذکر است؛ احداث مسیر معلولین نصب وسایل بدنسازی توان یابان و نیمکت های ویژه با اعتباری بالغ بر 840 میلیون ریال صورت پذیرفته است .

    تعداد بازدید: 9
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر