اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 53
    کد: 53350
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۹/۱۵

    برگزاری نمایشگاه راههای مقابله با ایدز در منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت از برگزاری نمایشگاه تبیین راهکارهای پیشگیری از ایدز در این منطقه خبر داد .
    برگزاری نمایشگاه راههای مقابله با ایدز در منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت از برگزاری نمایشگاه تبیین راهکارهای پیشگیری از ایدز در این منطقه خبر داد و گفت : این نمایشگاه با همکاری مرکز بهداشت ثامن و با هدف آگاهی سازی و فرهنگ سازی در راستای پیشگیری از انتقال ایدز برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، با توجه به اهمیت موضوع سلامت خانواده ها و آموزش صحیح پیشگیری از بیماری های خاص مانند ایدز و با حمایت و همکاری مرکز بهداشت ثامن برگزارگردید .
    وی افزود : در این نمایشگاه بر آموزش و اطلاع رسانی تاکید شده و محورهای آموزش بهداشت فردی، روش های پیشگیری و مقابله با بیماری ، نحوه برخورد صحیح با بیماران تاکید شده است .
    شهردار منطقه 8 استقبال کارکنان و شهروندان از این برنامه ها را ارزشمند دانست و گفت : اشتیاق شهروندان از چنین نمایشگاهها و کارگاه های آموزشی و بالا رفتن اطلاعات آنها در کاهش صدمات و عوارض ناشی از این بیماری ها موثر خواهد بود .
    وی در پایان با تاکید براینکه دراین نمایشگاه عمده‌ترین روش‌های ابتلا به این بیماری استفاده از سرنگ مشترک در معتادان تزریقی و رفتارهای پرخطر معرفی شده است افزود : آموزش و اطلاع رسانی با محوریت آموزش بهداشت فردی، روش های پیشگیری و مقابله با بیماری ، نحوه برخورد صحیح با بیماران از طریق نصب بنر ، پوستر و توزیع تراکت ،پمفلت و بروشور به مراجعین انجام شده است .
     

    تعداد بازدید: 53
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر