اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 74
    کد: 53385
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۰۹/۱۵

    ارتقاء سطح کیفیت معابر الویت مدیریت شهری در رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری است.

    شهردار منطقه هشت اعلام کرد : اجرای 140 هزار متر مربع روکش اسفالت در سطح معابر هسته مرکزی شهر مشهد
    ارتقاء سطح کیفیت معابر الویت مدیریت شهری در رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری است.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، جواد اصغری با اعلام خبر اجرای 140 هزار متر مربع روکش اسفالت در سطح معابر هسته مرکزی شهر مشهد بیان داشت : رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می‌تواند تاثیر خوبی در ایجاد یک خاطره خوب برای زائران بارگاه مطهر رضوی کند.

    وی با اعلام خبر اجرای روکش آسفالت در معابر سطح منطقه هشت گفت: به علت همجواری با بارگاه مطهر رضوی و وجود خیابان امام خمینی(ره) به عنوان یکی از ورودی‌های اصلی شهر مشهد به سمت حرم مطهر و مرکز شهر در طول سال شاهد حضور زائران و مجاوران زیادی است و به همین منظور لازم است معابر اصلی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند تا بتوان خاطره خوشی از شهر مشهد را برای زائران به جا گذاشت.

    اصغری با اشاره به آماده‌سازی سه اکیپ مجهز در منطقه و تعیین حوزه فعالیت این اکیپ‌ها در هر ناحیه عنوان کرد: با هدف بهبود تردد خودروها، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری و به منظور ساماندهی وضعیت معابر فرعی سطح منطقه، سه اکیپ در هر ناحیه آماده خدمات‌رسانی میباشند.

    وی در ادامه با اشاره به تلاش برای بهبود وضعیت آسفالت معابر در سال جاری عنوان کرد : با هدف ساماندهی و ارتقاء سطح کیفیت معابر و در راستای ارتقاء سطح خدمت‌رسانی به شهروندان، از ابتدای سال جاری 80 هزار متر مربع  معابر سطح منطقه لکه‌گیری و آسفالت شده‌ است و حدود 55 هزار متر مربع دیگر تا پایان سال اقدام خواهد شد.

    اصغری خاطرنشان کرد: با توجه به بافت منطقه 8 مشهد که یکی از مناطق مرکزی و پرتردد شهر است و استهلاک بالای آسفالت معابر هسته مرکزی شهر روند اجرای فعالیت‌های عمرانی منطقه با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات در راستای تامین رفاه، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان از جمله تمهیدات اندیشیده شده، برای داشتن معابر با کیفیت مطلوب‌تری جهت تردد شهروندان است.

    تعداد بازدید: 74
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر