اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 32
    کد: 56135
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۰/۱۵

    برگزاری همایش مشارکت جوانان در ارتقاء امنیت اجتماعی محلات منطقه هشت

    همایش آموزشی مشارکت جوانان در ارتقاء امنیت اجتماعی در ناحیه یک - محله سلام برگزار گردید.
    برگزاری همایش مشارکت جوانان در ارتقاء امنیت اجتماعی محلات منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت همایش آموزشی مشارکت جوانان در ارتقاء امنیت اجتماعی در ناحیه یک - محله سلام برگزار گردید.
    مهندس جواد اصغری با اعلام خبر فوق بیان داشت: با هدف ارتقای امنیت اجتماعی در مناطق شهری بویژه محلات، مشارکت مردم بعنوان یک اصل مهم و ضرورتی انکارناپذیر باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
    وی اظهار داشت: مشارکت و بهره برداری از ظرفیت جوانان محلات، آموزش پیشگیرانه از جرائم، شناسایی معضلات و آسیب های اجتماعی همسو با پاسخ به مطالبات قانونی مردم و مشارکت دادن جوانان در امر مراقبت و سالمسازی محیط های اجتماعی با هدف ارتقای امنیت اجتماعی باید مدنظر متولیان امر قرار گیرد. وی با تاکید براینکه این همایش با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، توانمندسازی شهروندان بخصوص نوجوانان و جوانان ، ارتقای سلامت روان و آموزش مهارت‌های استفاده از امکانات و فضاهای مجازی اجرا می‌شود و با اشاره به ایجاد و گسترش فعالیت‌ها و ارائه خدمات اجتماعی مناسب به شهروندان بیان داشت : از اهداف برگزاری این همایش همچنین می‌توان به اقدامات موثر در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت همگانی، تلاش برای استفاده درست و منطقی عموم شهروندان بویژه آقایان از خدمات شبکه های اجتماعی و بهره‌ گیری از فرصت‌های اجتماعی و توانمندسازی تشکل‌های مردمی ‌اشاره کرد. در این همایش تلاش برای آشنایی هرچه بیشتر جوانان با عواقب و معضلات رسانه های نوین ارتباطی و فضای مجازی صورت گرفت و در ادامه با به نمایش درآوردن فیلم ها و مستندهای هشداری انتظامی به نمایش در آمد به نقد و بررسی مسائل روز اجتماعی پرداخته شد. شهردار منطقه هشت در ادامه از تاثیر برگزاری چنین آموزشهایی برای عموم سخن گفت و اذعان داشت: برپایی همایشهایی با هدف آموزش های شهروندی، شناسایی و ارائه راهکار برای آسیب های اجتماعی و ... در این منطقه همواره در دستور کار معاونت فرهنگی و اجتماعی بوده و تا کنون نیز ادامه داشته است.
    این همایش از سری مصوبات شورای اجتماعی محله سلام و با اهداف ارتقاءامنیت اجتماعی در سطح محله و کاهش آسیب های اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم و افزایش بصیرت و آگاهی جوانان به ویژه دختران محله و با مشارکت مراکز آموزشی سطح محله برگزار گردید.
     

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر