اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه8
    تعداد بازدید: 155
    کد: 115854
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۰۹
    شهردار منطقه هشت مشهد خبر داد:

    احداث پارک خطی کنارگذر بزرگراه شهید کلانتری

    پارک خطی کنارگذر بزرگراه شهید کلانتری با هدف توسعه فضای سبز در سطح منطقه و ایجاد چشم‎انداز مطلوب در سطح خیابان‌ها و معابر، در فضایی به مساحت 2000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیار و 90 میلیون ریال انجام خواهد شد.
    احداث پارک خطی کنارگذر بزرگراه شهید کلانتری

     

    احداث 955 مترمربع فضای سبز و 1000 متر مربع ابنیه، ایجاد مسیر تردد معلولین و پیاده رو، ایجاد کانیو جهت جمع‌آوری آبهای سطحی و تعویض جداول در دستور کار قرار دارد.

    شهردار منطقه 8 مشهد از احداث پارک خطی کنارگذر بزرگراه شهید کلانتری خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری مشهد، سید ابراهیم علیزاده با بیان این مطلب افزود: احداث پارک خطی کنارگذر بزرگراه شهید کلانتری با هدف توسعه فضای سبز در سطح منطقه و ایجاد چشم‎انداز مطلوب در سطح خیابان‌ها و معابر، در فضایی به مساحت 2000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیار و 90 میلیون ریال انجام خواهد شد.
    وی با اشاره به لزوم توسعه فضای سبز شهری افزود : پارک‌های خطی با مناطق مسکونی مجاور ارتباط کافی برقرار کرده و زیبایی بصری محیط را به نحو چشمگیری افزایش می‌دهند که شهروندان با پیاده‌روی و ورزش می‌توانند استفاده مناسبی از این فضاها داشته باشند.
    شهردار منطقه 8 مشهد ادامه داد: اجرای طرح پارک خطی در این محدوده علاوه بر زیبایی شهری، نیازهای مختلف از جمله کمبود فضای سبز و بوستان مانند را تامین می‌کند.
    مهندس علیزاده در خصوص مشخصات فنی این پروژه گفت: احداث 955 مترمربع فضای سبز و1000 متر مربع ابنیه، ایجاد مسیر تردد معلولین و پیاده رو، ایجاد کانیو جهت جمع‌آوری آبهای سطحی و تعویض جداول در دستور کار قرار دارد.
    شهردار منطقه هشت درپایان خاطرنشان گردید: درحال حاضر پروژه احداث پارک خطی کنارگذر بزرگراه شهید کلانتری که با هدف افزایش سرانه فضای سبز و زیباسازی منظر شهری اجرا می شود با پیشرفت 75درصدی همراه است و پیش‌بینی می‌شود تا تاریخ 10/11/95 به بهره برداری برسد.

     

    تعداد بازدید: 155
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر