اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 138
    کد: 118087
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
    به میزبانی شهرداری منطقه 8 برگزار می شود

    برگزاری مرحله شهری هفتمین المپیاد ورزشی محلات در رشته فوتسال

    گرامیداشت شهدای مدافع حرم
    برگزاری مرحله شهری هفتمین المپیاد ورزشی محلات در رشته فوتسال

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت مهندس علیزاده با اعلام این خبر اظهار داشت : بمنظور هویت بخشی به ورزش محلات، استعدادیابی،ترویج ورزش همگانی و تشویق نونهالان و جوانان به شرکت در فعالیت های ورزشی ، مدیریت شهری منطقه 8 میزبان برگزاری مسابقات فوتسال محلات مشهد گردیده است .
    وی با بیان اینکه این مسابقات برای دومین سال است که در منطقه ۸ و در مجموعه ورزشی شهید جهاد مغنیه برگزارمیگردد ادامه داد: این مسابقات  در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و با حضور 40 تیم در حال برگزاری می باشد.
    شهردار منطقه هشت با اعلام اینکه این مسابقات از 30 دی ماه آغاز و تا پایان سال ادامه خواهد داشت افزود: تیم‌های شرکت‌کننده حاضر در این دور مسابقات از تیم‌های تشکیل شده در محلات می باشد و با توجه به قانون برگزاری اینگونه مسابقات  اعضای تیم‌های باشگاهی  نمی‌توانند در آن حضور یابند.
    مهندس علیزاده در پایان خاطر نشان گردید :  با برگزاری این مسابقات تلاش می‌شود همدلی و همبستگی بین جوانان افزایش یابد و افراد محلات با یکدیگر آشنا شوند چرا که جوانانی که در این مسابقات حضور می‌یابند، عضو هیچ تیم باشگاهی نیستند و جایی نیز شناخته نشدند. این مسابقات را برگزار می‌کنیم تا استعدادها زمینه بروز و ظهور یابند.
    لازم به ذکر است مرحله مقدماتی این مسابقات در سطح مناطق سیزده ‌گانه شهرداری مشهد با حضور 1500 تیم برگزار شد و تیم‌های منتخب به مرحله شهری این مسابقات را یافتند.

    تعداد بازدید: 138
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر