اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 137
    کد: 118208
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۰۹

    شهردار منطقه هشت : نظام پیشنهادات اداری ابزاری هست برای حرکت در مسیر رشد و تعالی سازمانی

    نشست تخصصی اعضای کمیته تعالی شهرداری منطقه 8 مشهد
    شهردار منطقه هشت : نظام پیشنهادات اداری ابزاری هست برای حرکت در مسیر رشد و تعالی سازمانی

    کمیته تعالی شهرداری منطقه 8 با هدف کارگروه بررسی جلب مشارکت پرسنل دراجرای بهتر نظام پیشنهادات اداری تشکیل جلسه داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، سید ابراهیم علیزاده، شهردار منطقه 8 مشهد با اعلام این خبر بیان داشت : : هدف از تشکیل این جلسه استفاده بهتر از پیشنهادات همکاران اجرای بهتر برنامه نظام پیشنهادات اداری در راستای رفع نیازهای فرهنگی و عمرانی محلات سطح منطقه و نیز تدوین و تایید پروژه‌های قابل اجرا بوده است.
    مهندس علیزاده با بیان اینکه نظام پیشنهادات اداری ابزاری هست برای حرکت در مسیر رشد و تعالی افزود: شرح وظایف کمیته تعالی، بکارگیری اجرای سیاست های ابلاغی از سوی شورا و کمیسیون تعالی، هدایت و کنترل اقدامات طراحی شده در مسیر تعالی درحوزه تخصصی ،تشکیل و راهبری کارگروه های اجرایی و نظارت بر تشکیل جلسات ،دریافت و بررسی و اظهارنظر در خصوص گزارشات کارگروه ها و بستر سازی و فراهم نمودن مشارکت بیشتر کارکنان در کارگروه های اجرایی از جمله اقداماتی است که هرمجموعه بایستی بدرستی در مسیر کاری خود آن را اجرائی نماید .
    شهردار منطقه 8 مشهد در ادامه ایجاد فرآیندهای اجرایی در حوزه کاری را یک عامل مهم در موفقیت های آن مجموعه دانست و گفت: البته ایجاد فرآیندها و فرم های مناسب برای اجرا یک ضرورت است اما به نظر می رسد عملیاتی کردن آن و وفادار بودن به این اصول فرآیندی بسیار مهم تر باشد. چرا که فرآیندهای سازمانی مانند قوانین و مقررات زمانی ارزش می یابد که به منصه ظهور در آمده باشد و زیر مجموعه کاری پذیرش انجام آن را داشته باشد.
    وی به یکی از اقدامات در جریان حوزه برنامه ریزی منطقه که اصلاح فرایندهای سازمانی است نیز اشاره کرد و گفت: یکی از وظایف این کمیته کمک به اصلاح فرآیندهای اجرایی و مالی در حوزه های کاری است و اعضای کمیته موظف هستند این موارد را دائم رصد نموده و در جلسات ماهیانه این کمیته مطرح نمایند.
    شهردار منطقه هشت با اشاره به نقش محوری کارکنان اداری گفت: با توجه به نقش و جایگاه کارکنان در فرایند توسعه سازمانی، برنامه ریزی ، هدایت و کنترل آن در مسیر تحقق اهداف هر سازمان ضرورتی اجتناب ناپذیر می باشد و این امر بایدبه عنوان یکی از رئوس اجرای فرایند در دستور کار قرار گیرد.
    مهندس علیزاده در پایان با اعلام اینکه تلاش داریم تا سطح مشارکت پرسنل را بالاببریم ؛ خاطرنشان کرد: هم فکری و هم اندیشی در رابطه با موضوعات تعالی سازمانی و ارتقا سطح بهره وری مدیریت شهری منطقه هشت همواره مورد توجه مدیریت شهری این منطقه بوده است و برهمین اساس و با توجه به لزوم مشارکت بیشتر همکاران در تلاش هستیم تا نظام نامه این طرح به شایستگی در سطح منطقه اجرائی گردد.
    مهندس علیزاده در خاتمه اظهارامیدواری کرد تا همکاری مدیران و کارمندان برای اجرای بهتر و ساماندهی و رفع هر گونه اشکال و ایراد مفید و مثمر ثمر واقع شود.
     

    تعداد بازدید: 137
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر