اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 80
    کد: 123508
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۱۴
    بوستان کوهسنگی در روز طبیعت

    شهردار منطقه هشت : بوستان کوهسنگی پیشخوان خدمات رسانی مدیریت شهری در روز طبیعت

    حضور گسترده مردم در مجتمع فرهنگی تفریحی کوهسنگی ، همچون سالهای قبل نمودی دیگر از آشتی و همزیستی شهروندان با طبیعت
    شهردار منطقه هشت : بوستان کوهسنگی پیشخوان خدمات رسانی مدیریت شهری در روز طبیعت

    شهردار منطقه هشت خبر داد : با هدف ارائه خدمات هر چه مطلوب تر به  شهروندان مشهدی و همچنین زائران بارگاه منور و ملکوتی امام رضا(ع) ؛ بسترهای لازم برای برگزاری باشکوه و بدون مشکل روز طبیعت در بوستان بزرگ و تاریخی کوهسنگی مهیا بود . شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق افزود : با توجه به موقعیت استراتزیک بوستان کوهسنگی در منطقه به عنوان قطب گردشگری شهر مشهد و همچنین استقبال گسترده شهروندان در روز طبیعت به عنوان یک پیشخوان خدمات رسانی مدیریت شهری شناخته میشود.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : مهندس سید ابراهیم علیزاده  بااشاره به امادگی بالای  مدیریت شهری منطقه هشت در روز طبیعت اعلام نمود  : 13 فروردین روز  طبیعت؛ حضور گسترده  مردم در مجتمع فرهنگی تفریحی کوهسنگی ، طبق  روال سالهای قبل نمودی دیگر از آشتی و همزیستی  شهروندان با طبیعت بود .
    شهردار منطقه هشت با تشریح اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده جهت آمادگی روز طبیعت بیان داشت : بوستان کوهسنگی یکی از بوستان های قدیمی  و خاطره انگیز شهر مشهد است و دسترسی آسان و امکانات این بوستان بزرگ  به جذب حداکثری مخاطب این بوستان  انجامید ،  با توجه به این مساله افراد زیادی از زائران تا مجاوران از این مجموعه دیدن نمودند و برای سپری کردن اوقات فراغت خود این بوستان را انتخاب و این روز  را سپری کردند.
    مهندس علیزاده همچنین ادامه داد: برگزاری همایش های فرهنگی و تفریحی و شستشو  و تنظیف معابر  اصلی بوستان در ایام تعطیلات نوروزی - تکمیل و تجهیز اماکن عمومی آبخوری و سرویس بهداشتی سایت جنوبی بوستان کوهسنگی -  افزایش تعداد نگهبانان و نیروی انتظامی، استقرار اکیپ‌های آتش‌نشانی، اورژانس 115 و هلال احمر ، تهیه و توزیع کیسه‌های زباله بین شهروندان، استقرار خودروهای تفکیک زباله در پارک‌، اجرای برنامه‌های فرهنگی و نماز جماعت، و نصب بنر و پرده‌های اطلاع‌رسانی در سطح پارک‌ و اماکن پیش بینی شده از جمله  دیگر اقدامات  و برنامه های اجرا شده  در روز طبیعت در این منطقه بوده است  .
    شهردار منطقه هشت خاطر نشان گردید : همچنین ایجاد و  برنامه ریزی جهت ورورد و خروج اضطراری و خودرو خدمات رسان  با هدف کاهش بار ترافیکی، ایمن سازی خروجی بزرگراه کلانتری و جهان آرا از جمله تمهیدات ترافیکی برنامه ریزی شده در این روز بود .
    لازم به ذکر است مجموعه فرهنگی و تفریحی کوهسنگی به عنوان پر مخاطب ترین بوستان شهری  از کانونهای  ارتقای سطح تعامل شهروند و مدیریت شهری درشهرداری است .

    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر