اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 76
    کد: 127516
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
    همزمان با سالروز آزاد سازی خرمهشر و روز مقاومت و ایثار و با حضور و مشارکت 500 نفر از بانوان سطح منطقه هشت برگزار گردید.

    همایش کوه پیمایی مثل کوه استوار با حضور 500نفر از شهروندان منطقه هشت

    همایش کوه پیمایی مثل کوه استوار با حضور 500نفر از شهروندان منطقه هشت همزمان با سالروز آزاد سازی خرمهشر ؛ روز مقاومت و ایثار برگزار گردید.
    همایش کوه پیمایی مثل کوه استوار با حضور 500نفر از شهروندان منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت: به هت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 و با مشارکت بسیج حوزه 16 حضرت زهرا (ص ) و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و همجنین در راستای افزایش نشاط عمومی، تبیین ضرورت توجه بیشتر به ورزش همگانی و نقش ورزش در سلامت جامعه همایش بزرگ پیاده روی برگزار گردید.
    این همایش به مناسبتروز ایثار و پیروزی و با هدف فرهنگ سازی و ارتقای سلامت جسمی، روحی و ترویج ورزش در نهاد جامعه صبح 3 خردادماه برگزار گردید.
    مهندس علیزاده شهردار منطقه هشت؛ با بیان این موضوع که هدف از برگزاری این گونه همایش‌ها ترویج ورزش همگانی و ایجاد شورو نشاط درمیان آحاد جامعه است گفت : با گرفتاری های زندگی اجتماعی امروز برگزاری این همایش ها می‌تواند در فرهنگ سازی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی موثر باشند. به همین منظور تلاش می‌شود با برگزاری همایش‌های پیاده‌روی، در راستای ارتقای ورزش همگانی در جامعه اقدام و نیز در راستای توسعه‌ی آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به افراد جامعه ، گام‌های بیش‌ترو موثرتری برداشته شود.
    مهندس علیزاده درادامه برپایی اینگونه برنامه ها را گامی مهم در ترویج فرهنگ ورزش و تفریحات سا لم، و پر کردن اوقات فراغت افراد جامعه دانست .
    شایان ذکر است برگزاری همایش بزرگ پیاده روی و مراسم قرائت زیارت عاشورا هدیه به شهدای آزاد سازی خرمشهر وشهدای مدافع حرم در محل سر مزار شهید مدافع حرم شهید جواد جهانی برگزار گردید.
     

    تعداد بازدید: 76
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر