اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 124
    کد: 127690
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
    دومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان مشهد جام شهدای مدافع حرم

    شهردار منطقه هشت : تکریم پیشکسوتان زمینه ساز گسترش فرهنگ ورزش

    آیین اختتامیه دومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان مشهد جام شهدای مدافع حرم با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و شهردار منطقه هشت و چهره های برتر فوتبال شهر مشهد برگزار گردید.
    شهردار منطقه هشت : تکریم پیشکسوتان زمینه ساز گسترش فرهنگ ورزش

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : آیین اختتامیه دومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان مشهد جام شهدای مدافع حرم با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و شهردار منطقه هشت و چهره های برتر فوتبال شهر مشهد برگزار گردید.
    مهندس سبد ابراهیم علیزاده در این مراسم بیان داشت : بی شک تکریم پیشکسوتان زمینه ساز گسترش فرهنگ ورزش و تجدید بیعت با آرمان های پهلوانی و ارزش های اخلاقی در ورزش است .پیشکسوتان در تمامی عرصه‌ها ؛ آیینه تمام نمای تجربیات هستند که به مدد اندوخته‌های این بزرگوران می‌توان در هموار کردن مسیر اهداف مورد نظرمدیریت شهری موفق عمل کرد. پیشکسوتان سرمایه های ارزشمند کشور به حساب می آیند و نباید به راحتی از کنار آنها گذشت و به فراموشی سپرد. بهره مندی از توان پیشکسوتان و مشورت با آنان در مسائل فرهنگی و ورزشی در دستور کار مدیریت شهری مشهد میباشد .
    شهردار منطقه هشت در ادامه خاطر نشان ساخت : با توجه به بازخوردهای مثبت و موثر از برگزاری دور اول مسابقات فوتسال پیشکسوتان برگزاری مسابقات فوتسال محلات مشهد و فوتسال پیشکسوتان در مجموعه ورزشی جهاد - شهرداری منطقه هشت و باحضور پیشکسوتان فوتبالی و فوتسالی دهه 60 و 70 برای دومین سال متوالی برگزار میگردد. وی در ادامه افزود : هدف از برگزاری این جام اعتبار بخشیدن و انگیزه دادن به پیشکسوتان و حفظ سلامت، شادابی و نشاط در قشر پیشکسوتان جامعه است.اخلاق مداری»، اصلی ترین رکن این مسابقات بود که با بازی زیبا و جذاب پیشکسوتان فوتسال شهرمان همراه شد.تکنیک بالا و بازی جذاب پیشکسوتان، یکی از بارزترین ویژگی های این دوره از مسابقات به شمار می رود که حاصل سالها تجربه آنان بود.
    گفتنی است این مسابقات به طور هفتگی با نام گذاری یکی از مربیان و پیشکسوتات مشهد برگزارشد.و هر هفته از مسابقات به نامه یک پیشکسوت ورزشی نامگذاری گردید.
    شایان ذکر است دومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان جام شهدافاطمیون در یک رده سنی 45 سال به بالا به میزبانی شهرداری منطقه 8 از 23 اسفند ماه با حضور 30 تیم در محل مجموعه ورزشی شهید جهاد مغنیه برگزار گردید.در این دور از مسابقات هر هفته به نام یک پیشکسوت ورزشی نام گذاری و 4 خرداد ماه سال جاری اختتامیه مسابقات در محل برگزاری مسابقات برگزار گردید.
    مراسم تقدیر از تمامی پیشکسوتان فوتبال شهر مشهد به شرح ذیل برگزار گردیید : پیشکسوتان این دور از مسابقات آقایان:اصغر افشار (داور و مربی پیشکسوت)، حسین عبادزاده (داور و مربی پیشکسوت)، محمد صادقی (داور و مربی پیشکسوت)، ابوالفضل عادل (بازیکن و داور پیشکسوت)، مجید سید حسینی (بازیکن و داور پیشکسوت)، جواد مراد نژاد( بازیکن و سرپرست پیشکسوت)، اسماعیل خرسندی( بازیکن ، داور و مربی پیشکسوت)، اسدالله فرج زاده (بازیکن و مربی پیشکسوت)، هاشم رهباردار (بازیکن و مربی پیشکسوت)، جهانگیر قوچان نژاد( بازیکن پیشکسوت) می باشد.
     

    تعداد بازدید: 124
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر