اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 93
    کد: 128287
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۱۸

    بازارچه مهربانی در بوستان کوهسنگی

    همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی، "بازارچه مهربانی" در پارک کوهسنگی مشهد افتتاح می‌شود.
    بازارچه مهربانی در بوستان کوهسنگی

    ر دوازدهمین روز ماه مبارک رمضان، در کنار محفل انس با قرآن شهرداری منطقه8، با هدف آشنایی مردم با وضع محرومان و مشارکت آنان در کمک به فقرا و نیازمندان و به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی «بازارچه مهربانی » در بوستان کوهسنگی افتتاح شد. این بازارچه با همکاری و مشارکت معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بسیج سازندگی و شهرداری مشهد برپا شد تا بانوان سرپرست خانوار محصولات تولیدی خود را برای فروش در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهند.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : مهندس سید ابراهیم علیزاده شهردار منطقه8 در این مراسم گفت: بازارچه مهربانی با هدف حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی برای خانواده‌های بی بضاعت برپا شده و فرصت مناسبی برای بازاریابی و فروش محصولات تولید شده توسط شرکت کنندگان در این طرح‌های حمایتی است.سید ابراهیم علیزاده افزود: هر ساله برنامه مشترکی بین کمیته امداد امام خمینی(ره) و شهرداری منطقه8 داریم که بر اساس کارآفرینی، خوداشتغالی و توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
    وی ادامه داد: این غرفه‌ها با توجه به بیان مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است. ما می توانیم از فعالیت‌ها و تلاش‌های کوچک حمایت کنیم تا به فعالیت‌های بزرگتر برسیم. فعالیت در این چنین نمایشگاه‌ها نقش مهمی در ایجاد امید در میان این قشر دارد.این بازارچه شامل ۴۳ غرفه در ضلع شرقی پارک کوهسنگی قرار دارد که هر یک از این غرفه‌ها توسط بانوان سرپرست خانوار یا فرزند مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) اداره می‌شود.بازارچه مهربانی از ساعت ۲۱ هفدهم خرداد همزمان با دوازدهم ماه مبارک رمضان با حضور جمعی از مسئولان و غرفه‌داران این نمایشگاه افتتاح و تا پایان ماه مبارک رمضان پذیرای علاقه‌مندان است.
    در این دو بازارچه که با همکاری و مشارکت معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بسیج سازندگی و شهرداری مشهد برپا می‌شود، بانوان سرپرست خانوار محصولات تولیدی خود را برای فروش در معرض دید بازدید کنندگان قرار می‌دهند.این بازرارچه‌ها که با هدف حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی برای خانواده‌های بی بضاعت برپا می‌شود، فرصت مناسبی برای بازاریابی و فروش محصولات تولید شده توسط شرکت کنندگان در این طرح‌های حمایتی است. گفتنی است؛ بازارچه مهربانی در پارک کوهسنگی و پارک ملت امشب - چهارشنبه 17 خرداد - ساعت 21 همزمان با دوازدهم ماه مبارک رمضان با حضور جمعی از مسئولان و غرفه‌داران این نمایشگاه افتتاح می‌شود و تا پایان ماه مبارک پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود. لازم به ذکر است؛ این بازارچه‌ها هر شب از ساعت 19 یعنی یک ساعت مانده به زمان افطار تا ساعت 22 به روی بازدیدکنندگان باز خواهد بود.
     

    تعداد بازدید: 93
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر