12°C 
اوقات شرعی
 • جمعه،07 اردیبهشت 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 29
    کد: 129502
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
    در ادامه طرح عمرانی ساماندهی آسفالت معابر فرعی منطقه هشت صورت پذیرفت :

    شهردار منطقه هشت : ساماندهی آسفالت معابر اولویت مدیریت عمرانی منطقه هشت

    عملیات تراش مکانیزه و روکش آسفالت بولوار برادران شهید خلیلی با مساحتی بالغ بر 31000 متر مربع و اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال
    شهردار منطقه هشت : ساماندهی آسفالت معابر اولویت مدیریت عمرانی منطقه هشت

     رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می تواند تاثیر خوبی در ایجاد یک خاطره خوب برای زائران بارگاه مطهر رضوی کند. این موضوع در مناطقی که در مجاورت بارگاه مطهر رضوی قراردارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مناطق باید به این موضوع بیش از پیش تاکید نمایند .
    سید ابراهیم علیزاده شهردار منطقه 8 با بیان مطلب فوق خاطر نشان ساخت : ساماندهی آسفالت معابر اولویت مدیریت عمرانی منطقه هشت و در راستای ارتقای سطح رضایتمندی عمومی شهروندان است .
    علیزاده با اشاره به شناسایی معابر فرعی که دارای مشکل فنی می باشند عنوان داشت: در طول سال کارشناسان فنی و عمران این منطقه در بازدیدهای مختلف نسبت به شناسایی معابری که دارای مشکل آسفالت هستند اقدام می نمایند و همچنین شهروندان نیز با اعلام نقص آسفالت معابر می توانند کارشناسان این منطقه را نسبت به شناسایی معابر یاری رسانند. در این دوره از عملیات معابر از دو راه بازدیدهای کارشناسان و پیام های مردمی که از طریق سامانه 137 و روابط عمومی به این منطقه اعلام شده است شناسایی و نسبت به رفع نقص آنها اقدام شده است.
    وی در ادامه با اشاره به تلاش برای بهبود وضعیت آسفالت معابر در سال جاری عنوان داشت: با هدف ساماندهی و بهسازی معابر شهری و نظر به موقعیت گردشگری و مخاطب پذیری بوستان کوهسنگی و لزوم فراهم نمودن شرایط و زیر ساخت های مناسب ارتباطی عملیات تراش مکانیزه و روکش آسفالت بولوار برادران شهید خلیلی با مساحتی بالغ بر 31000 متر مربع و اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال پایان و بهره برداری گردید.
    شهردار منطقه هشت در پایاین یادآور گردید : رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

    تعداد بازدید: 29
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر