اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 77
    کد: 129555
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۰۸

    جشنواره رنگ خدا پویش اجتماعی با مشارکت و پتانسیل محلات

    گزارش جشنواره رنگ خدا شهرداری منطقه هشت
    جشنواره رنگ خدا پویش اجتماعی با مشارکت و پتانسیل محلات

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : جشنواره رنگ خدا در 28 قالب اجرایی همچون مراسم قرائت وختم قران هدیه به شهدای مدافع حرم- آموزش های شهروندی- فضا سازی مسجد در مناسبتهای مختلف ماه مبارک رمضان- معرفی کتب ارزشمنددر مساجد محلات ناحیه - پخش فیلم های ارزشی در مساجد- تقدیر از نخبگان وفعالان فرهنگی در ماه مبارک رمضان - پیام نویسی به مناسبت روز جهانی قدس - برگزاری کلاسهای آموزشی ومهارتی - تقدیر ازحجاب برتر - اعزام سالمندان به حرم - برگزاری مراسم افطاری ساده و..برگزار گردید. معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت با ارائه گزارش اجرای طرح فرهنگی به رنگ خدا ،درمساجد منتخب ناحیه یک بیان نمود : مسجد مقبل (حمزه)محله سراب به عنوان مسجد شاخص مورد تقدیر شهردار منطقه قرار گرفت :
    ابراهیم زاده: اظهار کرد:در جشنواره به رنگ خدا برای همه اعضای خانواده و همه سنین برنامه در نظر گرفته شده و قالبهای اجرایی متنوع و جذابی دارد ازجمله ایستگاه سلامت و مشاوره ، سفره های افطاری ساده که هر شب میزبان مردم محله و نماز گزاران است ، زکات علمی و برگزاری کلاسهای تقویتی ویژه دانش آموزان ،تقدیر از نخبگان محله ، برپایی قرائتخانه جهادی ، برگزاری کلاس های آموزشی و هنری و ... وی با تاکید بر اینکه این برنامه ها با مشارکت مردم محله و ظرفیتهای موجود در محله اجرا می شود افزود: این منطقه همچنین میزبان برگزاری طرح آدمکهای استکباری بود . این جشنواره با هدف تبیین رویداد قدس و حمایت از مردم فلسطین برگزار شد. معاون فرهنگی منطقه هشت تصریح کرد: از آثاری که به دبیرخانه ارسال شد سه اثر برگزیده شد که در مراسم جشن عید فطر جوایز آنان اهدا 'گردید.
    برپایی بازارچه رمضان در کوهسنگی با هدف حمایت از مددجویان کمیته امداد
    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت گفت: بازارچه رمضان باهدف حمایت از مشاغل خانگی و تولید داخلی دستاوردها و تولیدات مددجویان تحت پوشش کمیته در بوستان کوهسنگی برپا گردید.
    وی برگزاری بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی را اقدامی دیگر در این ماه مبارک دانسته و افزود : این بازار با مشارکت کمیته امداد در ایام ماه مبارک رمضان دایربود. به گفته ابراهیم زاده : توانمندسازی خانواده های تحت پوشش کمیته ، خودکفایی زنان سرپرست خانواده و ترویج فرهنگ کارآفرینی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.

    تعداد بازدید: 77
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر