اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 70
    کد: 129723
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
    در ارزیابی 3 ماهه نخست سال جاری مشخص گردید:

    رتبه برتر منطقه 8 مشهد در ارزیابی عملکرد مناطق در حوزه گردشگری و زیارت

    شهردار منطقه هشت : تقویت ساختار و ایجاد هماهنگی در حوزه گردشگری و زیارتی شهر اولویت مدیریت شهری در حوزه فرهنگی و اجتماعی است.
    رتبه برتر منطقه 8 مشهد در ارزیابی عملکرد مناطق در حوزه گردشگری و زیارت

     شهردار منطقه 8 مشهد از کسب رتبه برتر در حوزه گردشگری و زیارت در بین مناطق مشهد خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ؛ سید ابراهیم علیزاده با اعلام خبر نتایج ارزیابی عملکرد سه ماهه اول منطقه در حوزه گردشگری و زیارت بیان کرد: براساس برنامه‌های ابلاغی و همچنین مصوبات اجرایی در طول سه ماهه اول سال شهرداری منطقه در ارزیابی عملکرد درحوزه گردشگری و زیارت رتبه برتر مناطق سیزده‌گانه را کسب کرده است.
    وی در ادامه افزود: به منظور ارج نهادن به فعالیت‌های فرهنگی معنوی و تقویت روحیه خدمت‌رسانی به شهروندان و با توجه به نتایج به دست آمده در نظرخواهی انجام گرفته از معاونت‌ها پیرامون عملکرد مدیران مناطق معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه 8 مشهد حائز رتبه اول در بین مناطق 13 گانه شهرداری مشهد شده است .
    شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: تقویت ساختار و ایجاد هماهنگی در حوزه گردشگری و زیارتی شهر اولویت مدیریت شهری در حوزه فرهنگی و اجتماعی است.
    علیزاده افزود: مصوبات و دستورالعمل اجرایی حوزه گردشگری و زیارت دارای موارد متعددی از قبیل پیگیری اجرای پروژه‌های یادمان ایثار و شهادت، خادمان افتحاری و تعریف جدید خدمت داوطلبانه، شناسایی و معرفی اماکن و بناهای هویتی (ایرانی،اسلامی)، برگزاری تورهای گردشگری شهروندی با هدف ارتقای سطح هویت شهروندان شهر مشهد، پیگیری ایجاد پایگاه تخصصی راهنمای زائر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) است.

    تعداد بازدید: 70
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر