اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 146
    کد: 130092
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
    در جلسه کمیته تعالی بیان شد :

    شهردار منطقه هشت : مشارکت فکری در راستای اهداف مدیریت شهری

    برگزاری کمیته برنامه ریزی و تعالی شهرداری منطقه هشت با حضور شهردار و مدیران منطقه هشت با محوریت تقدیر از پیشنهاد دهنده برتر ئر نظام پیشنهادات منطقه هشت
    شهردار منطقه هشت : مشارکت فکری در راستای اهداف مدیریت شهری

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : سید ابراهیم علیزاده هدف از برگزاری و تشکیل نظام پیشنهادات را ایجاد محیط مناسب و فرصت برای مشارکت فکری کارکنان در امور سازمان به صورت داوطلبانه دانست و افزود :. هدف اصلی نظام مدیریت مشارکتی، توسعه ارزش‌های انسانی کلیه کارکنان و استفاده از هوش، استعداد و خلاقیت آنها در راستای اهداف مدیریت شهری است.
    شهردار منطقه هشت در ادامه خاطر نشان ساخت : افزایش کارایی، اثربخشی و در نتیجه بهره‌وری در سازمان و همسو کردن اهداف کارکنان با اهداف سازمان و افزایش تعلق سازمانی در کارکنان کارکرد اصلی نظام پیشنهادات میباشد که توسط کمیته تعالی منطقه هشت راهبری و مدیریت میگردد.
    دبیر نظام پیشنهادات منطقه هشت در ادامه کمیته تعالی نظام مشارکت را یکی از ابزارهای موثر در پیشبرد اهداف سازمان و کمک به بهبود فرایند ها دانست و عنوان نمود ؛ پذیرش و بررسی پیشنهادات باعث توانمند سازی کارکنان، رشد و خلاقیت در آنان می شود.
    خانم فخار با تشریح فرآیند بررسی پیشنهادات اظهار امیدواری کرد: با پیگیری اهداف کمیته تعالی زمینه حضور اندیشه های نو و شکوفایی افکار خلاقانه همکاران باشیم.
    شایان ذکر است در این مراسم شهردار منطقه هشت با اهداء لوح تقدیر و هدیه به آقایان مهدی خدابنده ؛ محسن ایمانی مقدم و ابولفظل رضا طلب ؛ ضمن تقدیر و تشکر از پیشنهادات ارزنده و راهگشای همکاران، خواستار افزایش سطح مشارکت همکاران در ارائه پیشنهادات سازنده و موثر شد.

    تعداد بازدید: 146
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر