اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 103
    کد: 131051
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

    برگزاری ایستگاه دل‌های بیقرار در جبل‌النور کوهسنگی

    شهردار منطقه 8 مشهد از برگزاری ایستگاه دل‌های بیقرار در منطقه با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان در جبل‌النور کوهسنگی خبر داد.
    برگزاری ایستگاه دل‌های بیقرار در جبل‌النور کوهسنگی

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید ابراهیم علیزاده هدف از اجرای برنامه ایستگاه دل‌های بیقرار را زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان دانست و بیان کرد: ارتقای سطح هویت فرهنگی شهروندان با استفاده از محیط معنوی جبل‌النور و مزار شهدای گمنام و همچنین ترویج و ادامه راه شهدا برای نسل جدید وظیفه‌ای است بر دوش ما که باید با استفاده از پتانسیل‌های موجود در محیط‌های فرهنگی و مذهبی به نسل نوین انتقال دهیم تا در پیشگاه شهدا شرمنده نباشیم .
    وی ادامه داد: بوستان فرهنگی تفریحی کوهسنگی دارای پتانسیل‌های خوبی در راستای اجرایی کردن برنامه‌های فرهنگی و انقلابی را داراست؛ وجود مزار شهدای گمنام بر فراز جبل‌النور بوستان کوهسنگی بر این پتانسیل‌ها افزوده است و این موضوع سبب گشته تا بسترهای مناسب جهت اجرای این برنامه مهیا شود.
    شهردار منطقه 8 مشهد هدف از روایت‌گری و خاطره‌گویی دوران دفاع مقدس را اشاعه و انتقال فرهنگ شهادت و ایثارگری شهدا دانست و ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بهره‌گیری از تمامی پتانسیل و ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری نقشه راه و اولویت ما است.
    علیزاده در رابطه با نحوه برگزاری این برنامه افزود: مدیریت شهری شهرداری منطقه با مشارکت کانون فرهنگی شهید شعبانی هر هفته در غروب پنج شنبه و جمعه ساعت 18 میزبان افرادی هستند که در محل مزار شهدای جبل‌النور گرد هم آمده‌اند تا یاد و خاطره این عزیزان را گرامی بدارند.
    وی خاطرنشان کرد: اجرای سرود، روایت گری، اجرای تئاتر، سخنرانی ویژه، زیارت آل یاسین و اقامه نماز جماعت از بخش‌های ویژه برنامه دل‌های بیقرار است.
    این برنامه با مشارکت پایگاه فرهنگی شهید شعبانی در روزهای پنج شنبه و جمعه هر هفته از ساعت 18 الی 20 برگزار می‌شود.

    تعداد بازدید: 103
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر