17°C نیمه ابری
اوقات شرعی
 • پنج شنبه،02 فروردین 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 25
    کد: 131508
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۳۱

    بهسازی و مرمت جداول و کانال های خیابان ارشادالرضا،رزم ، بهشتی و بهار با اعتباری بالغ بر8 میلیارد ریال

    در راستای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت.
    بهسازی و مرمت جداول و کانال های خیابان ارشادالرضا،رزم ، بهشتی و بهار با اعتباری بالغ بر8  میلیارد ریال

    اجرای عملیات خاکبرداری و احداث کانال بتنی با هدف بهسازی و ساماندهی دفع آبهای سطحی محدوده خیابان بهار ، بهشتی و نامجو

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت؛ شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان داشت : با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین رفع بوی نامطبوع خیابان بهار ، فاز 1 عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال های خیابان ارشادالرضا،رزم ، بهشتی و بهار با اعتباری بالغ بر8   میلیارد ریال  عملیاتی نمود .

    شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: از آنجا که کاهش خطرپذیری شهر در مقابل سیلاب یکی از پروژه‌های مهم در شهرداری است ما با احداث کانال‌ها سعی در جمع‌آوری و هدایت اصولی آب‌های روان داریم تا بدین طریق بتوان گامی در کاهش آسیب‌های ناشی از آن برداریم.

    مهندس علیزاده  با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی انهار و کانالها در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت جمع آوری آبهای سطحی اجرا می شود.

    علیزاده  ادامه داد: عملیات اجرای کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی به طول 900 متر در حدفاصل خیابان ارشادالرضا،رزم ، بهشتی و بهار عملیاتی و با جدیت و نظارت پرسنل اداره فنی و عمران در حال انجام است .

    وی تصریح کرد: در این راستا تاکنون 110 متر از کانال مذکور  احداث  شده که همچنان اجرای آن ادامه دارد .

    ایشان هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری عنوان کردو گفت : هدایت و جمع‌آوری آب در سطح معابر و همچنین پیشگیری از  آبگرفتگی در این مسیر  و رفع بوی نامطبوع کانال خیابان بهار  از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

    وی اضافه کرد: با احداث این کانال در مرکز شهر آب‌های سطحی جاری در زمان بارندگی‌های فصلی هدایت و جمع‌آوری و از جاری شدن آب در سطح معابر و همچنین آبگرفتگی در این مسیرپیشگیری می‌شود.

     

    تعداد بازدید: 25
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر