37°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 98
    کد: 133000
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۱۷
    در فرهنگسرای کودک و آینده و به همت شهرداری منطقه هشت و مدیریت تربیت بدنی شهرداری مشهد صورت پذیرفت:

    رونمایی از پلاک افتخار استاد سید مهدی قیاسی مربی و پیشکسوت فوتبال ایران

    رونمایی از پلاک افتخار استاد سید مهدی قیاسی مربی و پیشکسوت ورزشی با حضور آقایان حاج رضایی (کارشناس و مفسر ورزشی)، محمد پنجعلی(کاپیتان تیم ملی ایران)، دکتر بیژن ذولفقار نسب( رئیس کانون مربیان ایران)، ایرانمنش(مدیر امور استان ها و مدیر کانون مربیان ایران)، احمدی(معاون وزیر اداره کل ورزش وجوانان کشور) دربوستان کوهسنگی، فرهنگسرای کودک و آینده برگزار گردید.
    رونمایی از پلاک افتخار استاد سید مهدی قیاسی مربی و پیشکسوت فوتبال ایران

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : مراسم رونمایی از پلاک افتخار استاد سیدمهدی قیاسی، پیش‌کسوت خراسانی و مربی فوتبال کشور در مشهد برگزار گردید. طی این مراسم که با حضور تعداد زیادی از اهالی فوتبال ایران و خراسان رضوی در تالار کوهسنگی برگزار گردید، از پلاک افتخار این پیش‌کسوت فوتبال رونمایی شد. پلاک‌های افتخار، معرف پیش‌کسوتان نامدار عرصه ورزش مشهد است که توسط تربیت‌بدنی همگانی شهرداری مشهد، بر سردرِ منازل آنان نصب می‌‌گردد. هدف از این کار، ترویج فرهنگ ورزش و پهلوانی و تکریم پیش‌کسوتان ورزش است.
    شهردار منطقه هشت در مراسم تقدیر از استاد قیاسی بیان داشت : امرزو روز تکریم از استاد قیاسی : پیشکسوت ورزش و میرات دار هویت ورزش شهر مشهد و شهروند نمونه و نخبه ورزشی منطقه هشت است .
    سید ابراهیم علیزاده در ادامه بیان داشت : تجلی عدالت اجتماعی در ورزش نظام جمهوری اسلامی ایران، ترویج ورزش برای تمامی آحاد جامعه اعم از زن و مرد، کودک و جوان و سالمند و شهری و روستایی است واین امر بر عهده سیاست‌گذاران و مسئولین امور فرهنگی، ورزشی و به‌ ویژه مدیریت شهری است .
    دکتر بیژن ذوالفقار نسب در ادامه این مراسم خاطر نشان ساخت : اقدام شهرداری مشهد در تکریم پیشکسوتان الگوی فرهنگی زیبا در ورزش است .بی شک تکریم پیشکسوتان زمینه ساز گسترش فرهنگ ورزش و تجدید بیعت با آرمان های پهلوانی و ارزش های اخلاقی در ورزش است .پیشکسوتان در تمامی عرصه‌ها ؛ آیینه تمام نمای تجربیات هستند . وی افزود : پیشکسوتان سرمایه های ارزشمند کشور به حساب می آیند و نباید به راحتی از کنار آنها گذشت و به فراموشی سپرد.
    امیر حاج رضایی کارشناس و مفسر فوتبال در این همایش نیز با اعلام مراتب تقدیر خود از اقدام بی نظیر شهرداری مشهد در نصب پلاک افتخار بیان داشت : این اقدام شهرداری برای اینجانب جالب توجه بوده و قابل ستایش است . وی در ادامه افزود : این همایش، ایجاد بستری مناسب برای توسعه مشارکت اجتماعی این قشر ارزشمند و با تجربه جامعه ورزش و همچنین اشاعه فرهنگ احترام به قشر پیشکسوت است که با هدف ارج نهادن به سال‌ها تلاش ارزنده چهره‌ ی ماندگار ورزش مشهد استاد سید مهدی قیاسی که همواره برای ورزش شهر و کشور افتخارات و عناوین ارزشمندی را کسب کرده‌اند تشکیل گردیده است.

    تعداد بازدید: 98
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر