اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 127
    کد: 134406
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

    پایان مسابقات فوتسال هشتمین المپیاد ورزشی محلات منطقه هشت جام شهیدورزشکار قاسم حسینی

    این مسابقات باحضور 68تیم در 3 رده سنی نونهالان، نوجوانان،جوانان در مجموعه ورزشی شهید جهاد مغنیه برگزار گردید.
    پایان مسابقات فوتسال هشتمین المپیاد ورزشی محلات منطقه هشت جام شهیدورزشکار قاسم حسینی
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : سید ابراهیم علیزاده  بیان داشت: جوانان امروز سکان داران فردای جامعه هستند. باید شرایطی را فراهم نماییم تا آنان با مسیر های درست و انحرافی موجود در جامعه آشنا شده تا بتوانند در آینده بهترین راهکار ها را برای اداره جامعه اتخاذ کنند. در همین راستا در زمینه سالم سازی جامعه و ارتقای سطح مشارکت های عمومی در امر ورزش و تندرستی مدیریت شهری منطقه هشت مسابقات فوتسال محلات را با هدف سالم سازی جسمانی و روحی و هدفدار نمودن ایام فراغت جوانان برگزار نموده است.
    وی نظم بخشیدن و ساماندهی اوقات فراغت جوانان را بسیارمهم دانست و بیان داشت: اوقات فراغت برای جوانان بسیار مهم بوده و با ساماندهی و ایجاد هدف برای سپری کردن این ایام باید تلاش داشته باشیم تا با ایجاد محیطی ورزشی در راستای تندرستی و سلامت جسمانی آنها گامی موثر برداریم.
    علیزاده خاطرنشان کرد: این مسابقات نتایج مثبت دیگری نیز نظیر استعداد یابی جوانان محلات را دارا می باشد و می توان با معرفی این عزیزان و سرمایه گذاری بر آنان به پیشرفت ورزش جامعه در سطوح بالا نیز کمک نمود.
    شایان ذکر است در این مسابقات 68 تیم شرکت کردند. این تعداد تیم در 3 رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان ازتاریخ 21 مرداد ماه آغاز ودر تاریخ 1 شهریور ماه با انجام 127 بازی تیم های برتر این دوره از مسابقات  مشخص تا در قالب لیگ فوتسال باهم  به رقابت بپردازند. در انتهای این مسابقات به ترتیب تیم های پرشین استار،شهید ساده، شمس الشموش در رده سنی نونهالان، تیم های معراج ،پرشین استار، شهید نجفی در رده سنی نوجوانان و تیم های کنگ کهن،ستارگان جوان،ایران جوان  در رده سنی جوانان بترتیب موفق به کسب مقام اول تا سوم گردیدند. 
     
    تعداد بازدید: 127
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر