اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 202
    کد: 135053
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۱۳
    به مناسبت هفته دولت و روز کارمند برگزار گردید :

    برگزاری مسابقات پرسنلی دارت شهرداری منطقه هشت

    دومین دوره مسابقات پرسنلی دارت شهرداری منطقه هشت با برگزاری 64 بازی
    برگزاری مسابقات پرسنلی دارت شهرداری منطقه هشت

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت؛ با هدف سلامت و روحیه بخشیدن به پرسنل و بالا رفتن راندمان کاری ادارات و سطح تعاملات آنها و همزمان با هفته دولت و روز کارمند دومین دوره مسابقات پرسنلی دارت برگزار گردید.
    معاون اجرایی شهرداری منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان داشت : برگزاری مسابقات بین پرسنلی موقعیت خوبی جهت ارتقای سطح سلامت و روحیه سازمانی و برقراری ارتباط موثر در میان پرسنل بوده و این امر سبب می گردد تا تعاملات کاری و همکاری های بین ادارات مختلف شهرداری بهتر و موثرتر باشد.
    مهندس اکبر فلاح ادامه داد: کارمندان و پرسنل علاوه انجام امور اداری خود نیاز به تحرک دارند تا علاوه بر حفظ روحیه شاداب و سرزنده خود از عوارض بدنی ایجاد شده بر اثر کم تحرکی و نشستن بلند مدت در پشت میز های اداری جلوگیری کنند. معاون اجرایی شهرداری منطقه هشت خاطر نشان ساخت : اثرات مثبت برجای مانده این دوره از مسابقات زمینه ساز برگزاری مسابقات مختلف دیگری در بین پرسنل می باشد تا بتوان با ایجاد محیط رقابتی سالم علاوه بر کشف استعداد های این عزیزان شادابی و نشاط را در بین این عزیزان گسترش داد.
    شایان ذکر است مسابقات پرسنلی دارت  به همت تربیت بدنی و رفاه شهرداری منطقه هشت با برگزاری 64 بازی در دو گروه آقایان و بانوان و تعیین نفرات برتر به پایان رسید و آقای حسن نادی و خانم مریم ارغیانی موفق به کسب رتبه نخست این دوره از مسابقات شدند.

    تعداد بازدید: 202
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر