4°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 66
    کد: 135144
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

    عملیات مرمت و بهسازی جوی و کانال خیابان هویزه

    اجرای عملیات مرمت و بهسازی جوی و کانال خیابان هویزه با هدف بهسازی و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه هشت
    عملیات مرمت و بهسازی جوی و کانال خیابان هویزه

     با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت؛ شهردار منطقه هشت از اجرای پروژه مرمت و بهسازی جوی و کانال خیابان هویزه در سطح منطقه خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول و کانال های معابر خیابان هویزه در حال اجرا میباشد.
    مهندس علیزاده با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.
    شهردار منطقه هشت بیان کرد: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح منطقه و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان ، عملیات جدول گذاری فرعی های خیابان هویزه عملیاتی گردیده است .وی تصریح کرد: در این راستا و با هدف ارتقای سطح بهداشت محیط زندگی شهروندان و ایجاد رضایت شهروندان طول جدول گذاری با اعتبار 2 میلیارد ریال در سطح خیابانهای ناحیه دو منطقه هشت در حال انجام میباشد.
    ایشان هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری عنوان کردو گفت : تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های سطح منطقه از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

    تعداد بازدید: 66
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر