4°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 58
    کد: 135666
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
    معاون اجرایی شهردار منطقه 8 مشهد با حضور در مرکز ۱۳۷ مطرح کرد؛

    برنامه‌ریزی ویژه برای برخورد با دستفروش‌های سطح منطقه 8 مشهد

    شهروندی از بولوار شهید نامجو نسبت به حضور تعداد بالای مکانیکی در منطقه گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ گفت: موضوع مشاغل مزاحم موضوع بزرگی است که باید به خارج از محدوده شهری منتقل شوند.
    برنامه‌ریزی ویژه برای برخورد با دستفروش‌های سطح منطقه 8 مشهد

     معاون اجرایی شهرداری منطقه 8 مشهد از برخورد با دستفروشان فعال در این منطقه خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، اکبر فلاح با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ به تماس شهروندان پاسخ داد.
    شهروندی طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ از وجود دستفروش‌های زیاد به خصوص دستفروش خانم در اندرزگو ۱۲ گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ گفت: امکان اینکه اکیپ ثابت در این محدوده مستقر کنیم نیست اما در صورت مشاهده برخورد می‌شود.
    یکی از پارکبانان منطقه از پرداخت نشدن حقوق مرداد خود گلایه داشت که فلاح در پاسخ گفت: هنوز پرداختی‌های مرداد انجام نشده اما پیمانکار در مواقع ضروری می‌تواند پرداخت کند.
    شهروندی از امام خمینی(ع) 32 و 34 در گفتگو با این مدیر شهری بیان کرد: درخت‌ها نیاز به سم‌پاشی دارد.
    این مدیر شهری در پاسخ گفت: چون نیاز به بالابر است کمی در محدودیت هستیم اما در آن محدوده دو بار سمپاشی شده است.
    شهروندی از میدان ده دی از کثیفی و بستن تار عنکبوت در تابلو چراغ چشمک‌زن گلایه داشت که فلاح در پاسخ بیان کرد: این موضوع مربوط سازمان ترافیک است.
    ساکن خیابان امام خمینی (ره) 86 از مزاحمت شغلی کارواش گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ گفت: تذکر لازم به این واحد صنفی داده می‌شود.
    شهروندی از خیابان امید 10 نسبت به گذاشتن مصالح داخل کوچه در ساخت و ساز این محدوده گلایه و شکایت داشت که فلاح در پاسخ گفت: تذکر لازم به سازندگان این ساختمان داده خواهد شد.
    شهروندی از آخوند خراسانی 5 نسبت به تخریب یک قسمت از خانه قدیمی که به محل انباشته شدن زباله تبدیل شده است گلایه داشت که فلاح قول بازدید از محل را داد.
    شهروندی از بولوار شهید نامجو نسبت به حضور تعداد بالای مکانیکی در منطقه گلایه داشت که این مدیر شهری در پاسخ گفت: موضوع مشاغل مزاحم موضوع بزرگی است که باید به خارج از محدوده شهری منتقل شوند.
    ساکن خیابان امام رضا(ع) 9 در گفتگو با این مدیر شهری بیان کرد: جوی آبهای سطحی خیلی بوی بدی می‌دهد که فلاح قول بازدید از محل را داد.
    شهروندی از خیابان ملک الشعراء بهار نسبت به آبیاری فضای سبز در ساعات گرم گلایه داشت که فلاح در پاسخ بیان کرد: به خاطر محدودیت ماشین‌آلات آبیاری در ساعات مختلف شبانه‌روز انجام می‌شود.
    ساکن خیابان کوهسنگی در گفتگو با این مدیر شهری عنوان کرد: پیاده‌روهای این محدوده همسطح‌سازی نشده است.
    فلاح در پاسخ گفت: کوهسنگی کمتر از یک سال است که به منطقه 8 واگذار شده طرح آماده و در سال آینده اجرا می‌شود.
    شهروندی از امام خمینی(ره) 78 بیان کرد: بلوکه گذاشتن برای جدول‌کشی اما کار نیمه رها شده است که این مدیر شهری بلوکه‌های این محدوده به‌زودی جمع‌آوری خواهد شد.
    تعداد بازدید: 58
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر