26°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 64
    کد: 136510
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
    مراسم آغاز سال تحصیلی صبح امروز و همزمان با سراسر کشور زنگ مهر، ایثار و شهادت ، با شعار"مهر حسینی"

    زنگ مهر، ایثار و شهادت ، با شعار"مهر حسینی" -شهرداری منطقه هشت

    شهردار منطقه 8 مشهد با نواختن زنگ مهر حسینی در دبستان فرهنگ و ادب : ساختن شهری آباد و ارتقای سطح آگاهی و فرهنگ شهروندان همکاری همه جانبه و همیاری همه مدیران را می‌طلبد.
    زنگ مهر، ایثار و شهادت ، با شعار"مهر حسینی" -شهرداری منطقه هشت

     شهردار منطقه 8 مشهد ضمن نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی با عنوان زنگ مهر حسینی در دبستان فرهنگ و ادب جدید، گفت: دانش‌آموزان نعمت تحصیل را در جهت رشد و بالندگی و سعادت جامعه بکار بگیرند.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، سید ابراهیم علیزاده با بیان این مطلب در جریان نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با اشاره به همزمانی ایام آغاز سال تحصیلی جدید با محرم و همچنین هفته دفاع مقدس، این تقارن را موهبتی دانست تا بتوان با درک بهتر آموزه های عاشورا و مکتب امام حسین (ع) به استقبال از بازگشایی مدارس رفت و سیره عملی سرور و سالار شهیدان را شمع راه دانش آموزان در طریق علم آموزی و معرف شناسی قرار داد.
    وی ادامه داد: حضور امروز ما در راستای هم‌افزایی ظرفیت‌های موجود و تعامل سازنده با هدف تربیت و پرورش شهروند آگاه و مشارکت‌جو با همکاری و تعامل سازنده مدیریت شهری و آموزش و پرورش می‌باشد چرا که ساختن شهری آباد و ارتقای سطح آگاهی و فرهنگ شهروندان همکاری همه جانبه و همیاری همه مدیران را می‌طلبد و مدیریت شهری منطقه 8 نیز در این راستا همواره پیشقدم بوده است .
    شهردار منطقه 8 مشهد ادامه تاکید کرد: امروزه آموزش نقش بسیار مهمی در ارتقای سطوح فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد و تمامی تلاش‌ها در این است که نسل آینده را مهیای بالندگی توامان علمی و دینی سازند.
    علیزاده در پایان با اشاره به پنج عنصر تفکر، ایمان، علم، عمل و اخلاق افزود: دانش‌آموز باید در کنار فراگیری علوم تحصیلی ؛ احترام به پدر و مادر‌ و بزرگان و برقراری ارتباط کلامی را نیز از طریق معلمین و اولیای مدارس فراگیرد.
    در پایان این مراسم مدیریت شهری منطقه 8 ضمن تبریک این روز و آرزوی سالی پراز موفقیت برای کارکنان و معلمان مدرسه با حضور در یکی از کلاس های درس و اهدای شاخه گل ازفعالیت های ایشان قدردانی نمود.

    تعداد بازدید: 64
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر