26°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 45
    کد: 137533
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۱۷

    برگزاری همایش پیاده روی عمومی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در منطقه هشت

    همایش بزرگ پیاده روی عمومی به منابست گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هشت و مشارکت فرماندهی انتظامی خراسان رضوی برگزار گردید
    برگزاری همایش پیاده روی عمومی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در منطقه هشت

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت: روز جمعه 14 مهر ماه همایش پیاده روی خانوادگی که از ابتدای میدان شریعتی آغاز و تا بوستان کوهسنگی با حضور 1000 نفر شرکت کننده برگزار شد، اقشار مختلف مردم و بویژه کارکنان نیروی انتظامی و اعضای خانواده‌های آنان حضور داشتند.

     شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان کرد: این همایش با هدف توجه به ورزش همگانی به عنوان ورزش پایه و ترویج آن در جامعه و توجه به تندرستی و سلامت جسمانی شهروندان و خانواده‌های آنان برگزار شد.
    وی  افزود: این همایش یک برنامه اساسی در حوزه مشارکت همگانی برای ارتقای نشاط اجتماعی است و اهداف و مزایایی زیادی را برای عموم مردم جامعه در بر دارد.
     
    علیزاده اظهار داشت: لازمه برقراری امنیت در جامعه، مشارکت همه آحاد جامعه، سازمان ها و ادارات بوده و این هفته فرصتی مغتنم برای برقراری این گونه مشارکت ها و اطلاع رسانی از اقدامات پلیس، بستر سازی برای حضور حداکثری مردم برای تامین امنیت، توجه به امر پیشگیری و آگاه سازی مردم در این امر، بیان عملکردها و شاخص های به دست آمده و همچنین نمایش اقتدار و توان عملیاتی پلیس است.
     
    در پایان به نفرات شرکت کننده در این  همایش به قید قرعه جوایزی نفیس اهدا گردید
    تعداد بازدید: 45
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر