-1°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 74
    کد: 138465
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
    با هدف ساماندهی وضعیت آسفالت معابر فرعی صورت پذیرفت :

    اجرای عملیات آسفالت معابر فرعی خیابان آخوند خراسانی با هدف ساماندهی و بهسازی معابر شهری

    شهردار منطقه هشت : ساماندهی آسفالت معابر اولویت مدیریت عمرانی منطقه هشت است .
    اجرای عملیات آسفالت معابر فرعی خیابان آخوند خراسانی با هدف ساماندهی و بهسازی معابر شهری

     شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان داشت : ساماندهی آسفالت معابر اولویت مدیریت عمرانی منطقه هشت است .به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می تواند تاثیر خوبی در ایجاد یک خاطره خوب برای زائران بارگاه مطهر رضوی کند. این موضوع در مناطقی که در مجاورت بارگاه مطهر رضوی قراردارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این مناطق باید به این موضوع بیش از پیش تاکید نمایند .
    مهندس علیزاده شهردار منطقه هشت با اشاره به اجرای عملیات معابر فرعی آسفالت خیابان آخوند خراسانی در سطح منطقه هشت افزود:
    منطقه 8 به علت همجواری با بارگاه مطهر رضوی و وجود خیابان های متعدد منتهی به حرم مطهر و موقعیت استراتپژیک در هسته مرکزی شهر مشهد در طول سال شاهد حضور زائران و مجاوران زیادی است و به همین منظور لازم است معابر اصلی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند تا بتوان خاطره خوشی از شهر مشهد را برای زائران به جا گذاشت.
    علیزاده با اشاره به شناسایی معابر فرعی که دارای مشکل فنی می باشند عنوان داشت: در طول سال کارشناسان فنی و عمران این منطقه در بازدیدهای مختلف نسبت به شناسایی معابری که دارای مشکل آسفالت هستند اقدام می نمایند و همچنین شهروندان نیز با اعلام نقص آسفالت معابر می توانند کارشناسان این منطقه را نسبت به شناسایی معابر یاری رسانند. در این دوره از عملیات معابر از دو راه بازدیدهای کارشناسان و پیام های مردمی که از طریق سامانه 137 و روابط عمومی به این منطقه اعلام شده است شناسایی و نسبت به رفع نقص آنها اقدام شده است. که رفع نقص و ساماندهی و روکش آسفالت خیابان اخوند خراسانی 27 به میزان 150 تن معادل 1300 مترمربع از جمله این موارد است.
    وی در ادامه با اشاره به تلاش برای بهبود وضعیت آسفالت معابر در سال جاری عنوان داشت: معابر فرعی خیابان امام خمینی (ره) ، خیابان امیرکبیر ، معابر فرعی خیابان شهید بهشتی و خیابان ثامن الائمه از جمله معابر میباشند در در این طرح ساماندهی گردیده اند.
    شهردار منطقه هشت در پایاین یادآور گردید : رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

    تعداد بازدید: 74
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر