-1°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 57
    کد: 138795
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
    تا پایان سال جاری صورت می‌گیرد؛

    اجرای پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه

    شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه تا پایان سال جاری خبر داد.
    اجرای پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، سید ابراهیم علیزاده در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: از آنجایی که در گذشته پیاده‎روهای خیابان شهید دیالمه موزاییک‌های قدیمی و آسیب‌دیده داشت و با وجود انجام چندین دوره لکه‌گیری باز هم شهروندان با مشکل مواجه می‌شدند.
    وی افزود: با توجه به این مهم بهسازی پیاده‌روهای ضلع شمالی این خیابان آغاز شده است که تا قبل از سال جاری به اتمام خواهد رسید.
    شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: این پروژه در مساحت 2200 مترمربع و با اعتبار 2 میلیارد ریالی در حال انجام است.
    علیزاده با اشاره به جزییات پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان شهید دیالمه عنوان کرد: در کنار اجرای بهسازی پیاده‌روها، کانال آب‌های سطحی این مسیر نیز اصلاح و رفع آب گرفتگی شده است؛ در کنار آن پیاده‌روی پشتیبان نیز روی کانال احداث شده است.
    وی اضافه کرد: در این پروژه همچنین جدول سنگی حاشیه خیابان دیالمه برای حفاظت از خودروها در برابر سقوط در کانال احداث خواهد شد.
    شهردار منطقه 8 مشهد عنوان کرد: اجرای خطوط ویژه نابینایان و مسیر ویلچررو برای توانیابان نیز از دیگر قسمت‌های پروژه بهسازی پیاده‌روهای خیابان دیالمه است.
    علیزاده خاطرنشان کرد: اجرای شبکه آبیاری مکانیکی با آب غیرشرب، اصلاح شیب عرضی پیاده رو و همچنین اجرای طرح‌های جدید با رنگ‌های اسلیمی نیز در این پروژه اجرا خواهد شد.

    تعداد بازدید: 57
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر