19°C آفتابی
اوقات شرعی
 • پنج شنبه،06 اردیبهشت 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 41
    کد: 140250
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

    شهردار منطقه هشت : ساماندهی مشاغل مزاحم اولویت شهروند مداری مدیریت شهری است .

    صدور 66 اخطاریه کتبی سد معبر در خصوص مشاغل مزاحم بلوار شهید نامجو در 6 ماه نخست 96
    شهردار منطقه هشت : ساماندهی مشاغل مزاحم اولویت شهروند مداری مدیریت شهری است .

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت دکتر حجت فرقانی با اعلام خبر فوق بیان داشت : امروزه پدیده ناهنجار سد معبر یکی از مشکلات مدیریت شهری محسوب می‌گردد. هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی می‌گردند که شهرداری خود را مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد معبر و رفع سد معبر میداند.یکی از این مواردی که باعث نارضایتی و بروز مشکلات و معضلات زیادی در شهر شده و آسایش شهروندان را برهم زده سد معبر واحد های خدمات خودرو در سطح شهر می باشد.
    شهردار منطقه هشت در ادامه افزود : با عنایت به موقعیت جغرافیایی و قرارگرفتن در هسته اداری و همجواری با حرم مطهر و تمرکز و تجمع و تردد حجم گسترده ای از زائرین و مجاورین ؛ مدیریت شهری منطقه هشت به عنوان پیشخوان و ویترین شهرداری مشهد پیشگیری از انسداد معابر و رفع سد معبر را با جدیت پیگیری می نماید.
    دکتر فرقانی با تشریح روند موضوع سد معبر افزود: : ساماندهی مشاغل مزاحم اولویت شهروند مداری مدیریت شهری است و در خصوص سد معبر واحد خدمات خودرو پس از مشاهده و بروز تخلف در بلوار شهید نامجو به عنوان یکی از معابر متصل به بزرگراه شهید کلانتری که دارای تعداد زیادی واحد خدمات خودرو میباشد تعداد66 واحد خدمات خودرویی شناسایی شده واخطار و تذکرات لازم مبنی بر رفع موضوع داده شده است .

    .شایان ذکر است از ابتدا سال 96 تعداد32 واحد به دلیل فعالیت خارج از مغازه وایجاد سد معبر به شورای حل اختلاف معرفی و مبالغ مختلف جریمه شده اند.تعداد رای بدوی صادر شده در خصوص مشاغل دارای مزاحمت بلوار شهید نامجو 29 مورد که 16 مورد اجرا و 13مورد رفع مشکل صورت پذیرفته شده است .16 مورد به دلیل رعایت نکردن ضوابط استاندارد سازی به موجب مصوبه شورای اسلامی شهر به مبلغ 15 برابر عوارض صنفی جریمه و در کد صنفی آنها لحاظ گردیده است.

    تعداد بازدید: 41
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر