0°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 45
    کد: 140966
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۰۲

    کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور شهروندان منطقه هشت

    کارگاه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مراکز آموزشی سطح منطقه هشت با مشارکت شورای اجتماعی محلات منطقه هشت و کلانتری شهید فیاض بخش و آموزش و پرورش برگزار گردید.
    کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور شهروندان منطقه هشت

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : دکتر حجت فرقانی برگزاری کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی را با محوریت شناخت آسیب های اجتماعی و نحوه پیشگیری از آن در بین جوانان ، نوجوانان و ... برای خانواده ها مهم ارزیابی کرد و ریشه یابی برای شناخت دلائل بروز این آسیب ها در اجتماع را برای مصون ماندن از خطرات و آسیب های احتمالی ، امری ضروری دانست. .
    شهردار منطقه هشت در ادامه خاطرنشان کرد: خانواده ها در تربیت و هدایت جوانان نقش اساسی دارند و در این میان اگر بین خانواده ها و جوانان فاصله و یا مشکلی وجود داشته باشد آن گاه امکان انحراف افزایش می یابد.
    کارشناس انتظامی و روان شناس اجتماعی و مدرس این دوره های آموزشی توجیهی آموزش مهارت های زندگی به فرزندان را اولین واکسن ایمن سازی اجتماع در برابر خطرات اجتماعی دانست و خانواده ، مدرسه و جامعه را مثلث تربیتی نامید و ابراز امیدواری کرد با تعامل این سه نهاد اجتماعی که دائما" از همدیگر در حال تاثیرپذیری و تاثیر گذاری هستند ، زمینه های بروز و گسترش انواع آسیب های اجتماعی کاهش یابد .
    شایان ذکر است کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مراکز آموزشی دبیرستان انقلاب اسلامی و دبیرستان شهید غفرانیان و دبستان عدالت در سطح محلات شهید بهشتی و کوهسنگی ناحیه 2 شهرداری منطقه هشت با استقبال گسترده شهروندان و والدین دانش آموزان برگزار گردید.

    تعداد بازدید: 45
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر