4°C آفتابی
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 64
    کد: 141192
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۰۷

    اصلاح گذرگاه عابر پیاده معابر منطقه 8 مشهد

    اصلاح گذرگاه عابر پیاده در این معابر با اجرای رمپ، همسطح‌سازی، دال‌گذاری، جدولگذاری و تایل فرش انجام شده است.
    اصلاح گذرگاه عابر پیاده معابر منطقه 8 مشهد
    شهردار منطقه 8 مشهد از اصلاح گذرگاه عابر پیاده معابر منطقه خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی بیان کرد: با توجه به آسیب‌پذیر بودن عابران پیاده به خصوص افراد سالمند و کودکان، مساله ایمنی تردد عابران از عرض خیابان از پایه‌های اصلی حمل و نقل مطلوب شهری به شمار می‌رود.
    وی افزود: جداسازی حرکت عابران پیاده با ترافیک عبوری راه در مقاطع با حجم و سرعت بالا از مسایلی است که علاوه بر تامین ایمنی عابران، روانسازی ترافیک مسیر مورد نظر را نیز در بر دارد؛ یکی از روشهای گذر ایمن عابر از این مقاطع، احداث گذرگاه‌های عابر پیاده است.
    شهردار منطقه 8 مشهد در ادامه افزود: در همین راستا با تلاش اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه، تعداد 10 مقطع گذرگاه عابرپیاده در بزرگراه شهید کلانتری و بولوار برادران شهید خلیلی و خیابانهای دارای بافت متراکم جمعیتی همت، پارس و رودکی با اعتباری بالغ بر 110 میلیون تومان احداث شده است.
    وی با اشاره به نزدیکی بولوار شهید خلیلی به بوستان بزرگ کوهسنگی و حجم بالای تردد شهروندان در این محور احترام به خط ایست و گذرگاه پیاده را یک حق عمومی دانست و بیان کرد: رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی موجب آرامش، سلامتی و پیشرفت جامعه است.
    فرقانی گفت: اصلاح گذرگاه عابر پیاده در این معابر با اجرای رمپ، همسطح‌سازی، دال‌گذاری، جدولگذاری و تایل فرش انجام شده است.
     
    تعداد بازدید: 64
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر