4°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 52
    کد: 141539
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد و شهردار منطقه هشت در دیدار با خانواده شهدا:

    ایمان راسخ و اعتقادات دینی شهدا جلوه های باور نکردنی را رقم زده است .

    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد و شهردار منطقه هشت در دیدار با خانواده شهدان خلیلی
    ایمان راسخ و اعتقادات دینی شهدا جلوه های باور نکردنی را رقم زده است .

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : دکتر حجت فرقانی و مهندس احسان اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد با حضور در منزل شهیدان خلیلی، یاد و خاطره شهدا هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت..

    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر حضور در میان خانواده شهدا را توفیقی دانست که نصیب جمع حاضر شده و ادامه داد: ایثارگری، مجاهدت و شهادت طلبی ذخیره ها و داشته های ارزشمند ملت ایران است و ارزشهای آفرینی های شهدا و خانوده های آنها مانند شجره طیبه و رودی جاری همچنان در جامعه باقی است.
    وی با مخاطب قراردادن خانواده های شهدا اظهار کرد: راه فرزندان برومند شما که برای دفاع از اسلام و باورها و اعتقاداتشان راهی جبهه های حق علیه باطل شدند وبه فیض رفیع شهادت نائل آمدند همچنان مستدام خواهد بود و گرامی داشت یاد و خاطره آنها در مناسبت های مختلف حداقل کاری است که برای قدر شناسی از مجاهدت های انها می توانیم داشته باشیم.
    اصولی ادامه داد: جامعه ای که درآن فرهنگ ایثارو شهادت وجود دارد بر مشکلات، معضلات، تهدیدها و فشارها فائق می آید و این ارزشها یکپارچگی و وحدت جامعه را حفظ می کند.
    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد گفت: باور و ایمان راسخ به اعتقادات دینی در دفاع از کشور جلوه های باور نکردنی و دور از ذهنی را در تاریخ ایران رقم زده است.
    اصولی ادامه داد: در تجدید دیدار با خانواده معزز شهدا، برخی مسائل به ما گوشزد و منتقل می شود و ما نیز بر همین اساس برنامه های فرهنگی خود را بر پایه تکریم و تقویت فرهنگ شهادت تدارک می بینیم.
     
    تعداد بازدید: 52
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر