4°C آفتابی
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 46
    کد: 143460
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

    نشست مردمی دکتر امیر شهلا و شهردار منطقه هشت

    در راستای پاسخگویی به درخواست شهروندان و با هدف تسهیل در پیگیری مسائل شهروندی صورت پذیرفت :
     نشست مردمی دکتر امیر شهلا و شهردار منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : دیدار مردمی اهالی منطقه 8 با شهردار منطقه هشت و دکتر امیر شهلا، عضو شورای اسلامی شهر مشهد، در محل مسجد امام ابا عبدالله (ع) محله خرمشهر انجام شد و بیش از ۵۰ نفر از مردم این منطقه، مشکلات خود را با شهردار منطقه و این عضو شورای شهر در میان گذاشتند.
    شهردار منطقه هشت در این خصوص بیان داشت : با عنایت اهداف شهروند مدارانه مدیریت شهری نشست های ﻣﺳﺅولین شهری با شهروندان با هدف بررسی کمبودها، مشکلات و نحوه‌ی خدمات رسانی برگزار میگردد. دکتر فرقانی در ادامه افزود : هدف اصلی نشست های مردمی در مساجد افزایش سرمایه اجتماعی بین مدیریت شهری و شهروندان است که تعاملات و همیاری شهروندان و نگرش عمیق آنها به پتانسیل و ظرفیت های اقدامات اجرایی مدیریت شهری می تواند باعث پویایی هرچه بیشتر شهر و فرهنگ شهروندی شود.
    شهردار منطقه هشت در این دیدار به سوالات , مشکلات و درخواستهای مردمی رسیدگی و دستورات لازم را جهت پیگیری موضوعات مروطه ابلاغ میگردید.در این دیدار که از ساعت هشت صبح تا هنگام نماز ظهر و عصر به طول انجامید، شهروندان، مسائلی نظیر مسائل ساخت و ساز های ساختمانی ، ماده ۱۰۰، پارک خودرو در خیابان خرمشهر و اطراف آن، ، مشاغل مزاحم و سد معبر … را بیان کردند

    تعداد بازدید: 46
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر