-1°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 65
    کد: 146250
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
    به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت؛

    دیدار شهردار منطقه 8 مشهد با خانواده شهیده انقلاب

    دیدار دکتر فرقانی شهردار منطقه 8، آقای حسامی فرمانده پایگاه بسیج شهرداری مشهد،جناب سرهنگ محمد زاده فرمانده بسیح حوزه2 ادارات و مدیران شهری منطقه هشت از خانواده شهیده انقلاب مهری زارع
    دیدار شهردار منطقه 8 مشهد با خانواده شهیده انقلاب

    شهردار منطقه 8 مشهد با با خانواده شهیده انقلاب مهری زارع دیدار کرد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی در دیدار با خانواده شهیده انقلاب مهری زارع اظهار کرد: خون شهدا موجب برکت نظام جمهوری اسلامی شده و از مادران و پدران شهدا بابت تربیت این فرزندان شایسته سپاسگذاریم.
    وی با بیان اینکه راه امام و راه شهدا همان صراط مستقیم و راه انقلاب است، گفت: شهدا مظهر ایثار و الگوی کاملی برای مسوولان و مردم بوده و سرمشقی برای همه هستند.
    فرقانی تصریح کرد: آشنایی شهروندان با شهدای انقلاب موجب می‌شود تا شهروندان به خصوص نسل جدید با اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی آشنا شده و در حفظ آنها کوشا باشند و در این مسیر خانواده شهدا طلایه‌داران فرهنگ ایثار و شهادتند.
    در ادامه فرمانده پایگاه بسیج شهرداری مشهد نیز بیان کرد: هدف از دیدار با خانواده شهدا تکریم، کسب روحیه و تجدید بیعت با آرمان‌های والای مکتب شهداست.
    حسین حسامی در ادامه افزود: بانوان شهید به علت شناخت کم مردم جزو مظلومترین شهدا هستند.
    وی گفت: شرح زندگی بانوان شهید درس زندگی برای تمامی زنان و بانوان و همه مردم است و باید تمام توان خود را برای معرفی زنان شهیده به عنوان اسطوره‌ و الگوی زن مسلمان ایرانی بکار گیریم.
    همچنین سرهنگ محمدزاده، فرمانده بسیح حوزه 2 ادارات با تاکید بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: اگر امروز زمینه و بستر برای خدمت و امنیت در کشور فراهم شده مدیون و مرهون ایثارگری و جانفشانی شهدای انقلاب و دفاع مقدس هستیم.
    وی در ادامه افزود: شناسایی ابعاد و تبیین زندگی شهدا و الگوسازی از شخصیت و سیره زندگی ایثارگرانه‌اش، وظیفه امروز ما نسبت به شهداست

    تعداد بازدید: 65
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر