8°C ابری
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 41
    کد: 147355
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
    فرمانده قرارگاه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال شرق کشور در جشن بزرگ درختکاری منطقه هشت مطرح کرد؛

    نبود تضاد فکری و سیاسی بین شهرداری مشهد و نیروهای مسلح

    حضور سرتیپ دوم رضا امیر آذریان در «جشن بزرگ درختکاری» شهرداری منطقه هشت در محل بولوار شهدای ارتش
    نبود تضاد فکری و سیاسی بین شهرداری مشهد و نیروهای مسلح

    فرمانده قرارگاه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال شرق کشور گفت: خوشبختانه تضاد فکری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بین شهرداری مشهد و نیروهای مسلح وجود ندارد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، سرتیپ دوم رضا امیر آذریان با بیان این مطلب در «جشن بزرگ درختکاری» که به مناسبت هفته درختکاری در محل بولوار شهدای ارتش برگزار شد، اظهار کرد: تعامل بین بخشی دارای اهمیت است. ارتش بخشی از جامعه شهری است و کارکنان آن نیز بخشی از شهروندان همین شهر است و تضاد فکری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بین شهرداری مشهد و نیروهای مسلح وجود ندارد.
    وی با اشاره به اینکه امنیت مسئله‌ای است که باید به آن پرداخته شود، بیان کرد: نگاهی به کشورهای دیگر و وضعیت نابسامان برخی از آن‌ها نشان‌دهنده آن است که موضوع امنیت دارای اهمیت ویژه‌ای است و نعمتی است که باید قدر آن را دانست.
    فرمانده قرارگاه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال شرق کشور با تاکید بر پشتیبانی قوی نیروهای مسلح تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب، افزود: با همراهی مردم بصیر و آگاه، دیگر روز سی و یکم شهریور ماه سال 59 در تاریخ کشور تکرار نخواهد شد.
    امیر آذریان در عین حال به بروز جنگ نرم درعرصه فضاهای مجازی و فرهنگی تاکید کرد و گفت: برای پیروزی در این جنگ نیز باید تلاش میدانی را گسترش داد. ترویج فرهنگ شهادت و روحیه ایثار و فداکاری در جامعه رو به فزونی است. اما ضرورت دارد در عرصه جنگ نرم و فضاهای فرهنگی نیز ورود قوی و فعال‌تری داشت.

    تعداد بازدید: 41
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر