5°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 61
    کد: 148262
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

    پیام شهردار منطقه هشت به مناسبت بزرگداشت روز شهدا

    شهدا، همه تعلقات را از خود بریدند و خود را مسافر آسمان کردند، تا گذرگاه بودن دنیا را اثبات کرده باشند تا راز آزادی را بریدن از خویش ثبت نموده باشند.
    پیام شهردار منطقه هشت به مناسبت بزرگداشت روز شهدا

    به گزارش روابط عمومی منطقه هشت : دکتر فرقانی ضمن گرامیداشت 22اسفند روز شهید بیان داشت : این روزآیین زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان میباشد ٫اینکه شهدا مرگ را به سخره گرفته اند، تا ما به حقارت دنیا بخندیم. شهدا، حیثیت خون را فریاد زدند، تا ما گوشت و پوستمان را از جرعه عطش و شور بپرورانیم. شهدا، همه تعلقات را از خود بریدند و خود را مسافر آسمان کردند، تا گذرگاه بودن دنیا را اثبات کرده باشند و راز آزادی را بریدن از خویش ثبت نموده باشند. پس سلام بر شهدا و بر فرهنگ همیشه روشنشان. بر ما باد مرور خویش در بایدهای آنان و محک زدن خود در این غفلت گاه نسیان زا.
    شهردار منطقه هشت خاطر نشان کرد : شهرداری سازمانی شهروند محور است و کانون خدمت کردن به شهروندان و خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران که بالاترین خدمت ها است الگوی فرآیند خدمات رسانی مدیریت شهری است.

    امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشورو پایداری انقلاب اسلامی است.
     

    تعداد بازدید: 61
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر