2°C 
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 53
    کد: 149631
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
    طی سال96 صورت گرفت؛

    صدور 3112 اخطاریه سد معبر در منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از صدور 3112 اخطاریه سد معبر در یک ساله اخیر خبر داد.
    صدور 3112 اخطاریه سد معبر در منطقه 8 مشهد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت حجت فرقانی گفت: امروزه پدیده ناهنجار سد معبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌شود و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری‌ است.
    وی افزود: هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی دیگران می‌گردند که شهرداری بنا به وظیفه مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد و رفع سد معبر است.
    شهردار منطقه 8 مشهد اضافه کرد: شهرداری منطقه در راستای ایجاد شهری بهتر برای زندگی و همچنین آسایش و راحتی ساکنان منطقه و زائرانی که قصد بازدید و استفاده از امکانات موجود در منطقه را دارند، اقدامات بسیاری را در یک ساله اخیر انجام داده است.
    فرقانی اضافه کرد: در این مدت بیش از 3112 اخطاریه سد معبر در منطقه صادر شده است که از این تعداد 1040 ابلاغ قضایی و معرفی به شورای حل اختلاف می‌باشد.
    ‎‏وی تصریح کرد: همچنین با هدف پاکسازی محیط شهری و همچنین افزایش احساس امنیت شهروندان در راستای پا‌کسازی هرگونه نازیبایی و ناهنجاری‌های ناشی از تکدی‌‌گری در اماکن عمومی، تقاطع‌ها، پارک‌ها و معابر تعداد 779 نفر متکدی و کودک بی‌سرپرست از سطح منطقه جمع‌آوری و تحویل مراکز ذیربط شد.
    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: با توجه به مجاورت این منطقه با بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) یکی از ضروری‌ترین ماموریت‌های واحد سد معبر جمع‌آوری چادرخواب‌ها و هدایت آنان به کمپ‌های اسکان زائر و همچنین جلوگیری از اتراق در پارک‌ها، میادین و معابر است که از ابتدای سال جاری تاکنون 799 چادرخواب از سطح منطقه جمع‌آوری شده‌اند.
    فرقانی تصریح کرد: فعالیت دستفروشان سبب سدمعبر و مشکل تردد درخیابان‌ها می‌شوند و موجبات نارضایتی شهروندان را به وجود می‌آورد، در این راستا طی یک سال گذشته تعداد 1460 دست فروش و بساطی از سطح منطقه جمع‌آوری و 1561 مورد هم جمع‌آوری اجناس داشته‌ایم.
    وی در پایان خاطرنشان کرد:تعداد27 مورد خودروی اسقاطی در سطح منطقه شناسایی و به پارکینگ انتقال داده شد..
     

    تعداد بازدید: 53
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر